Romanian Cafe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Romanian Cafe


 
HomeHome  GalleryGallery  SearchSearch  Latest imagesLatest images  Log inLog in  RegisterRegister  

 

 Buna dimineata,

Go down 
+13
elif
Hannah
Hanadi
Meryem
stefanev
Rebecca
yasmine
Clara
khadijah ahmed
chihlimbar
Floare de martie
Admin
elenjohn
17 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next
AuthorMessage
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Buna dimineata, - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Buna dimineata,   Buna dimineata, - Page 13 Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 8:11 am

Merge merge,,,,tocmai am primit vestea ca supervisorul din Bucuresti a fost promovat ca manager de departament, cea mai inalta functie din departament. Este genial avand in vedere ca omul este prost gramada si habar nu are proceduri. Dar asta e...daca nu m-a facut mama proasta...
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 1391
Join date : 2009-08-03
Age : 50
Location : Cairo

Buna dimineata, - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Buna dimineata,   Buna dimineata, - Page 13 Icon_minitimeFri Apr 23, 2010 8:54 am

Buna dimineata. Yasmine, nu fi descurajata, prea tare. Si in Romania si in Egipt functioneaza acelasi sistem:nepotismul sa traiiasca, hehehhehe. Doar si la ulttima firma din Cairo la care ai lucrat aveai un director de vanzari demn de pana lui Caragiale.
VA DORESC O DIMINEATA FRUMOASA TUTUROR!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
https://romaniancafe.forumotion.net
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Buna dimineata, - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Buna dimineata,   Buna dimineata, - Page 13 Icon_minitimeFri Apr 23, 2010 9:32 am

Neata fetele, eu sunt distrata si happy, nu stiu de ce, de fapt de la o vreme asa sunt si vad ca merge bine. M-am distrat aici cu colegii, m-am luat de un baiat care e cam mototol si lipsit de educatie si i-am zis asa pe direct: mai baiete, tu nu vorbesti cu noi???? (el blocat si rosu pana in varful urechilor). cand intri in acest birou, frumos este sa: zici buna dimineataaaaaaaa, ce faceti fetelor, una alta!!!!! ca de-aia suntem un colectiv aici, sa comunicam intre noi nu asa!!!!!! ........Nu stiu ce a mormai el acolo, incepuse sa spuna ca el percepe altfel lucrurile si a zis ceva ca daca mi-o spune nu stiu ce in ureche....adica aberatii!!! eu incercam sa gasesc logica cuvintelor, el imi zicea ca m-am blocat...si ii spun, nu ma blochez decat cand vreau sa ma blochez, in cazul de fata nu am inteles ce ai spus dar fie ca tine Very Happy
Back to top Go down
elenjohn

elenjohn


Posts : 274
Join date : 2009-08-15
Age : 66
Location : messina-italia

Buna dimineata, - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Buna dimineata,   Buna dimineata, - Page 13 Icon_minitimeWed Apr 28, 2010 5:35 am

buna dimineata,
Ehehe, treziti-va nu dormiti, daca vreti sa fiti pe forum faceti ca mine cat imi beau cafeaua scriu sa va salut. In cursul zilei nu prea am timp ca e de lucru si nu prea deschid calculatorul. Asa ca acum la munca , cred dragele mele ca ma voi intoarce acasa, vreu sa fac o proba sa ma duc 2 luni si sa vad cum ma descurc si apoi voi hotara unde voi sta.Dar asta in iulie cred ,ca acum am de lucru. Va pup pe toate si va doresc o zi buna.
Back to top Go down
elenjohn

elenjohn


Posts : 274
Join date : 2009-08-15
Age : 66
Location : messina-italia

Buna dimineata, - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Buna dimineata,   Buna dimineata, - Page 13 Icon_minitimeWed Apr 28, 2010 5:40 am

Uitam sa va intreb ce stiti despre masonerie, ce tip de organizatie e ? M-ar interesa cea italiana si unde pot gasi pe net detalii.Mai mult cine poate intra in organizatiesi ce implicatii are asupra mintii omului. Am cunoscut o persoana si mi se pare cam ciudata. Apoi intra si femei in organizatie sau numai barbati?
O zi buna!
Back to top Go down
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Buna dimineata, - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Buna dimineata,   Buna dimineata, - Page 13 Icon_minitimeWed Apr 28, 2010 7:38 am

Buna dimineata, va spun si eu din biroul meu adormit. E intunecat afara si abia m-am dat jos din pat, asa as fi dormiiiiiiiiit...Am pus de o cafea si eu pentru colegi, un ness-ulica pentru mine, azi am sa imi fac unghiile la birou in nesimtire ca de la o vreme mi se pare timpul scurt si nu mai apuc sa fac mare lucru.

Despre masonerie, Elenjohn, am sa ma interesez pe ziulica de azi si am sa iti las aici cateva link-uri. Pup si spor la treaba!!!
Back to top Go down
elenjohn

elenjohn


Posts : 274
Join date : 2009-08-15
Age : 66
Location : messina-italia

Buna dimineata, - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Buna dimineata,   Buna dimineata, - Page 13 Icon_minitimeWed Apr 28, 2010 8:37 am

Multumesc draga. ca vreu sa ma documentez nu vreau sa raman in urma cu stiinta apoi persoana e cam dificila de vazut cum e e cam ascuns. pup.
Back to top Go down
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Buna dimineata, - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Buna dimineata,   Buna dimineata, - Page 13 Icon_minitimeWed Apr 28, 2010 9:00 am

Uite aici un forum : [You must be registered and logged in to see this link.] Sper sa iti fie util, vad ca dau baietii mai multe explicatii. Very Happy
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 1391
Join date : 2009-08-03
Age : 50
Location : Cairo

Buna dimineata, - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Buna dimineata,   Buna dimineata, - Page 13 Icon_minitimeWed Apr 28, 2010 12:40 pm

Buna fetelor, pupic pentru revenirea in tromba a lui Elenjohn. Eu am si cont pe Hanu Ancutei dar nu am avut timp nici sa scriu ceva , nici sa -l rasfoiesc. Care-i baiul cu persoana masona, Elen? Da-ne ceva detalii...
Back to top Go down
https://romaniancafe.forumotion.net
elenjohn

elenjohn


Posts : 274
Join date : 2009-08-15
Age : 66
Location : messina-italia

Buna dimineata, - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Buna dimineata,   Buna dimineata, - Page 13 Icon_minitimeThu Apr 29, 2010 4:34 am

Buna dimineata,
Am vrut doar sa va salut sa vedeti ca traiesc si sa simt ca traiesc . Chiar daca la multi de aici nu le place atitudinea ce am luat-o, aceea de a trai, nu ma intereseaza........
Numai cel ce duce problema in spate stie ce e in sufletul lui , dar eu am baietii si am pentru ce trai,am un cui de care sunt legata pe acest pamant si cat mi-o da Domnul sa traiesc nu vreu sa traiesc ca astia intr-o continua depresie ca,, vai saracuta ce sufera , vezi cum a ajuns?,,Dar nimeni nu iti pune in traista nimic, te lasa in tua depresie, traind ca o leguma. De mine cred ca se va zice ca nu imi pare rau ca a murit sotul, ca nu sufar, dar nu e adevarat, dragele mele golul e imens, nu are importanta ca a fost bun sau rau etc. cred ca e ceva mai presus de noi, nu mi-l pot scoate din suflet, nu pot sa deschid dulapul in care am pus hainele lui, nu imi vine sa arunc nimic din tot ce mi-am dorit 5 ani sa arunc,tot ce nu mi-a placut in casa aceea acum le las asa cum sunt, nu ma pot atinge de ele. Dar ei sufera, fratii, ca nici dupa o luna au vrut sa ma scoata afara din casa singurul tel al lor e sa ia tot ce se poate lua etc..... La asta se limiteaza suferinta lor.gata la munca ca am ceva de terminat , cat priveste masoneria , am sa va spun , cand am timp, un prieten dea sotului e mason, e o persoana sus pusa aici , a fost mereu alaturi de mine acum , este unul dintre putinii care mi-a intins o mana de ajutor, cred ca vrea sa ma cunoasca,, mai bine,, si eu vreu sa stiu cu cine am de-a face ca nu se poate citi prea multe pe fata lui, si asta nu imi place , ca niciodata nu stii cu cine ai de-a face daca e asa. Si cred ca e un cap de masonerie pe aici ca e prea bazat, prea ocupat, prea bogat, prea inteligent, stiti voi prea de toate....
Va doresc o zi buna si poate mai vorbim.........
Back to top Go down
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Buna dimineata, - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Buna dimineata,   Buna dimineata, - Page 13 Icon_minitimeThu Apr 29, 2010 8:08 am

Buna dimineata,

Desigur ca o sa mai vorbim Elen, doar nu stam nevorbite Razz . Incerc sa inteleg prin ce treci si stiu ca te lupti sa mergi mai departe si chiar e foarte bine ceea ce faci. Ai pentru ce sa te lupti , fireste, nu doar pentru copiii tai dar pentru tine, inca esti alive si inca mai ai de trait multe asa ca foloseste timpul cu succes. Cat despre amicul cu masoneria, eu zic sa ai mare grija ca nu se stie niciodata in ce te bagi si nu mai ai varsta la care sa iti permiti sa te risti desi e drept ca si izolata nu poti sta. Cu cat esti mai rezervata cu el si te pastrezi in limitele simplelor discutii banale eventual, existentiale si ceai, cu atat mai bine. Nu intreba, ca nu isi are sensul sa il intelegi...cel putin nu de la inceput Very Happy . Zic si eu, dupa umila mea parere. Oricum iti urez mult succes si muuuuulta forta si rabdare. Te pup!

Admin, mai zi si tu ce faci, pe unde umbli!!!!
Back to top Go down
elenjohn

elenjohn


Posts : 274
Join date : 2009-08-15
Age : 66
Location : messina-italia

Buna dimineata, - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Buna dimineata,   Buna dimineata, - Page 13 Icon_minitimeThu Apr 29, 2010 8:20 am

sa stii ca si eu m-am gandit la strategia asta , acum nu ma intereseaza altceva ,ci doar o discutie desteapta, dar care are limite , despre soare si luna , vorba vine, ca am nevoie de asta ca aici nu prea ai cu cine sa discuti, si ma simt bine ca are mult bun simt, pastreaza distanta normala si asta e bine. Eu pe el nu am l-am intrebat nimic dar vreau sa stiu cat mai mult ca sa stiu unde sa ma opresc si sa stiu si cat valoreaza omul care din cate am inteles are multi ani de cand e mason si are o buna pozitie in sicilia, care cred eu e capatata prin masonerie, Sau e numai o presupunere de a mea. Dar faptul ca are f. multe intruni ,la care merge cu smoking, camasa alba si cravata cu buline mereu e modul lor celor masoni de a se imbraca asa,ca isi pregateste materiale ca studiaza astrologia si astronomia ca are lucrari etc ce le prezinta in fata unui public el stie care ca nu mi-a spus , ma face sa tin distanta. iti multumesc pt sfaturi , eu am nevoie acum sa comunic si prefer forumul ca pe voi va cunosc ,virtual, decat sa ma avant intr-o societate de care nu stiu nimic si cu un om, fie el doar prieten, de care nu stiu prea multe. O zi buna.
Back to top Go down
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Buna dimineata, - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Buna dimineata,   Buna dimineata, - Page 13 Icon_minitimeThu Apr 29, 2010 8:32 am

Minunat, si in plus, crede-ma ca vei simti unde este limita. El ti-o va si impune la un moment dat daca vei sari peste gard, sunt convinsa Very Happy asa ca stai linistita, va fi totul in regula. E bine ca te mai destinzi, iti mai ia gandurile. In plus e chiar relaxant sa discuti astrologie si alte minuni si perle din astea...imprima putina magie si nu dauneaza nimanui. E normal sa aiba o anumita conduita si bun simt din moment ce are o pozitie sus-pusa pe acolo Very Happy dar dupa cum ziceam, lasa lucrurile asa cum sunt si o sa ti se indrepte pasii inspre bine, inshaallah. Ai sa vezi! Pup!
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 1391
Join date : 2009-08-03
Age : 50
Location : Cairo

Buna dimineata, - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Buna dimineata,   Buna dimineata, - Page 13 Icon_minitimeThu Apr 29, 2010 10:01 am

Multi pupici fetelor! Sunt la scoala ca de obicei si ma simt efervescenta, Domnul stie de ce , ca motive reale nu prea sunt. Mi-o fi luat-o mintea razna, mai stii?
Elen, cum adica ma cunosti virtual? Poate pe Yasminel, ca noi avem vreo 14 ani de cand ne stim, slava Domnului!
Stiu ca incerci sa-ti inneci amarul in munca, tu esti dependenta de munca, dar r fi cazul sa o lasi mai usurel. Baietii sunt mari acum, muncesc si ei si te vor sprijini cat de curand daca nu au si inceput deja sa o faca.
Descrierea brbatului mason am intalnit-o in multe din filemele vazute sau din cartile citite. Gasesc ca este excitant sa intalnesti un asemenea om in carne si oase. Dar multa prudenta!
Unde-or fi fetele celelalte?
Back to top Go down
https://romaniancafe.forumotion.net
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Buna dimineata, - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Buna dimineata,   Buna dimineata, - Page 13 Icon_minitimeThu Apr 29, 2010 10:28 am

Chiar asa, oare unde or fi fetele celelalte....asa zic si eu ca e excitant, Admin, hehehehhehe. Bine ca ai spus tu cuvantul potrivit...si eu spun la fel, multa prudenta. Uite cum suntem noi toate pe aceeasi lungime de unda. Very Happy este de-a dreptul miscator. Hai spor la treburi si o zi asa cum o vreti ! Smile
Back to top Go down
elenjohn

elenjohn


Posts : 274
Join date : 2009-08-15
Age : 66
Location : messina-italia

Buna dimineata, - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Buna dimineata,   Buna dimineata, - Page 13 Icon_minitimeFri Apr 30, 2010 5:30 am

Buna dimineata, uite ca nu ma pot lipsi de munca.As lasa totul pt . 2 zile si as fugi , dar am de lucru . Las ca vin si vremuri bune. Va asigur fetelor. Ce inteligente sunteti fetelor. Ieri am iesit pt. 2 ore cu el la o plimbare, am mancat ca el avea o ,,intrunire,, dupa cum se imbraca acum stiu ce fel de intrunire, nu l-am intrebat altceva doar daca sunt si femei. Nu , mi-a raspuns , femei nu sunt, ca noi am votat ca femeile nu au acces . Dar in lume sunt femei i-am spus, in organizatie. Signora[doamna] mi-a spus, eu voiam alaturi o femeie inteligenta , dar nici ca tine,e riscand sa ma apropii de tine,ca nu iti pot ascunde prea multe, chiar daca nu iti spun nimic,iar tu nu te limitezi doar la rolul de femeie de casa. I-am spus ca nici nu as putea fi asa cum vrea el o femeie de casa , ca asta ar insemna ca sunt deja moarta si dupa cum vede, eu inca traiesc. Mi-a luat mana galant si mi-a pupat-o, gest care la ei nu exista . Dar imi place sa conversez cu el. Din discutia de ieri , se intelege ca vrea ceva mai mult de la mine, decat o plimbareala ,dar eu nu sunt inca in stare de altceva si nici nu vreu sa imi mai incurc zilele cu careva. Ehe he , ma gandesc cat de destepti sunt romanii nostri, asa ca si noi suntem nu ?
V-am facut sa radeti fetelor nu? Va pup si va doresc o zi buna la toate.
Back to top Go down
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Buna dimineata, - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Buna dimineata,   Buna dimineata, - Page 13 Icon_minitimeFri Apr 30, 2010 7:49 am

Adevarul este ca am zambit, intr-adevar si parca citeam o poveste Razz Draga Elenjohn, ce iti spuneam mai sus, fara intrebari prea multe si ca o sa iti impuna el limitele...haaaaaaa?????? El nu vrea femeie de casa in sensul de a-i face de mancare si curatenie si atributiile femeiesti intime (mai pe romaneste sex Very Happy ), el cauta o companie inteligenta astfel incat sa priceapa ca viata lui in mare parte este a lui si nu da explicatii, multumeste-te cu galanteria si palavrageala mai mult sau mai putin misterioasa, palpitanta etc. Eu zic ca omul duce lipsa exact de caldura si evadare....asa ca fii inteligenta precum ti-a zis, si foloseste-te de ceea ce iti ofera. In plus, impune si tu limitele tale cand vezi ca o ia pe carare..pana la urma fiecare are ceva in spate numai al lui, nu va puteti reprosa nimic Very Happy asa ca da-i inainte! pup si spor la treburi!
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 1391
Join date : 2009-08-03
Age : 50
Location : Cairo

Buna dimineata, - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Buna dimineata,   Buna dimineata, - Page 13 Icon_minitimeFri Apr 30, 2010 11:54 am

Neata', intelept a vorbit psihologul Yasmine. Nici nu stiu ce as mai putea adauga. Dar sunt bucuroasa pentru tine, Elenjohn pentru ca mai iesi din monotonie si tristete, poate chiar din depresie. Istoria prinde contur si devine palpitanta. Abia astept continuarea. Baietii sunt cu tine in Italia, Elenjohn?
Back to top Go down
https://romaniancafe.forumotion.net
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Buna dimineata, - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Buna dimineata,   Buna dimineata, - Page 13 Icon_minitimeFri Apr 30, 2010 12:51 pm

Very Happy zi tu ca nu-s psiholog intelept acush Very Happy intotdeauna am fost Very Happy in general cu ceilalti si nu si in cazurile personale Razz dar asta e....oricum si eu is curioasa ce mai urmeaza cu Elen...Very Happy pup
Back to top Go down
elenjohn

elenjohn


Posts : 274
Join date : 2009-08-15
Age : 66
Location : messina-italia

Buna dimineata, - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Buna dimineata,   Buna dimineata, - Page 13 Icon_minitimeFri Apr 30, 2010 10:01 pm

Las ca va tin la curent dragele mele. Vom colabora ca sa il facem prof pe mason.Duminica suntem invitati de el la restaurant la pranz adica eu, Robert si Gina nora mea. ei ce ziceti?
Cred ca vrea sa ma faca praf.... dar si-a gasit beleaua, va spun eu. Nu oi avea eu facultate nu sunt nici ,,masoana,,
Wink ,, in schimb am sa ma joc un pic asa ca voi putea iesi si din starea in care am fost. La mine e medicina curata asta, imi pune la lucru creerul si asta pentru varsta mea e bine. Va pup, maine chiar daca e 1 Mai am de lucru pana la pranz.
Back to top Go down
elenjohn

elenjohn


Posts : 274
Join date : 2009-08-15
Age : 66
Location : messina-italia

Buna dimineata, - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Buna dimineata,   Buna dimineata, - Page 13 Icon_minitimeSat May 01, 2010 6:17 am

Haideti la cefuluta dragele mele,
Eu cam fac abuz de cafe. Am citit ce a-ti scris si trebuie sa reduc numarul de cafelute pe zi. Am intrat doar sa va spun buna dimineata si atat. oare de ce nu mai intra floare de martie pe forum? parca aveam numarul sau de telefon am sa o sun sa vedem ce se intampla. Admin tu acasa in Romania in vacanta nu pleci?
Ca Yasmine se mai plimba dar tu vad ca nu. Yasmine in italia nu vii? Sunt si lucruri frumoase de vazut. As vrea sa te cunosc . Esti o fata desteapta , instruia si frumoasa. gata la treaba ca de nu e rau.....
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 1391
Join date : 2009-08-03
Age : 50
Location : Cairo

Buna dimineata, - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Buna dimineata,   Buna dimineata, - Page 13 Icon_minitimeSat May 01, 2010 10:10 am

Neata' tuturor!
Multumesc de invitatie, Elenjohn dar de vreo saptamana poate si mai mult beau ocazional cafe, cand cineva ma invita. Nu stiu absolut nimic despre Floare de Martie, ultima oara cand a intrat pe forum spunea ca e super ocupata. Nici pe messenger nu am mai vazut-o online. O sa o sun si eu cat de curand si va scriu vestile.
De vizitat Romania, asta e un lucru pe care numai Bunul Dumnezeu o stie. Sper dar stii tu, omul planuieste si Domnul dispune.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
https://romaniancafe.forumotion.net
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Buna dimineata, - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Buna dimineata,   Buna dimineata, - Page 13 Icon_minitimeSat May 01, 2010 1:08 pm

Hehehe, Elenjohn as veni cu mare placere daca ma gazduiesti intr-un weekend, vad ca sunt bilete de zbor la preturi promotionale de imi vine sa plec si sa dorm si pe banca in Italia Very Happy . Si eu as vrea sa ne cunoastem, cred ca nu ne-am plictisi o saptamana de povestit in continuu, ce imi place la tine este energia si forta de a te lupta chiar si cu propriile temeri si slabiciuni. Esti de admirat!!! Desi sa stiti fetelor ca mi-ar placea sa ne intalnim toate, Admin e o prezenta placuta intotdeauna, Elen e cu energia, eu cu rasul si filosofia...va imaginati cum am sta noi trei la taclale? Very Happy

Elen, am urmarit faza cu masonul ala, ai dreptate, noi femeile sunt niste serpoaice, stim sa descoperim ce ne trebuie si sa obtinem ce vrem daca intr-adevar vrem, in plus e bine ca te destinde si te antreneaza. Ma gandesc ce ar face masonul daca s-ar indragosti nebuneste de tine, hehehehe, cum s-ar impaca el cu cele doua identitati? Very Happy

Hai ca ma duc si eu la cumparaturi, sa fac aprovizionarea pentru saptamana viitoare, e cald si frumos afara, o adevarata placere. Admin, sa-mi amintesti sa iti dau niste poze facute in Iasi weekendul trecut, le pui tu pe forum ca nu ma pricep si n-am rabdare sa pricep Very Happy
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 1391
Join date : 2009-08-03
Age : 50
Location : Cairo

Buna dimineata, - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Buna dimineata,   Buna dimineata, - Page 13 Icon_minitimeSat May 01, 2010 3:29 pm

Da- mi fotografiile s le pun pe forum, ca taaareee mi-e dor de Iasi! Gata, ti-am amintit! Razz
Back to top Go down
https://romaniancafe.forumotion.net
elenjohn

elenjohn


Posts : 274
Join date : 2009-08-15
Age : 66
Location : messina-italia

Buna dimineata, - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Buna dimineata,   Buna dimineata, - Page 13 Icon_minitimeSat May 01, 2010 5:49 pm

Ti-am spus eu Yasmine ca esti desteapta foc , astazi individul mi-a scris" Ti prego di scusarmi, mi sto innamorarmi di te, ho paura di dirti che ti amo,, . Asta tradus inseamna.... te rog sa ma scuzi, incep sa ma indragostesc de tine, ma tem sa iti spun ca te iubesc. Uite dragul masonel ca incepe sa scoata cornitele. Iam spus ca e prea devreme pentru mine , ca inca ma doare sufletul si va mai trece ceva timp pana sa imi intre altceva in cap decat ce am acum. A spus ca va astepta pana eu voi fi pregatita sa schimbam relatia. Acum sa vad daca ma mai invita la plimbari... ehe he .......Va doresc o zi buna.
Back to top Go down
Sponsored content





Buna dimineata, - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Buna dimineata,   Buna dimineata, - Page 13 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Buna dimineata,
Back to top 
Page 13 of 40Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Verdictul final in cazul cafelei
» O romanca a castigat premiul Christiaan Huygens 2009 pentru cea mai buna teza de doctorat din Olanda

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Romanian Cafe  :: Cafeaua cea de toate zilele :: Cafeaua de dimineata-
Jump to: