Romanian Cafe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Romanian Cafe


 
HomeHome  GalleryGallery  SearchSearch  Latest imagesLatest images  Log inLog in  RegisterRegister  

 

 Buna dimineata,

Go down 
+13
elif
Hannah
Hanadi
Meryem
stefanev
Rebecca
yasmine
Clara
khadijah ahmed
chihlimbar
Floare de martie
Admin
elenjohn
17 posters
Go to page : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
AuthorMessage
elenjohn

elenjohn


Posts : 274
Join date : 2009-08-15
Age : 66
Location : messina-italia

Buna dimineata, - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Buna dimineata,   Buna dimineata, - Page 26 Icon_minitimeTue Sep 21, 2010 9:29 pm

La mine era 5 si 23, am revenit la normal Yasmine maine sa va dau desteptarea?
Back to top Go down
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Buna dimineata, - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Buna dimineata,   Buna dimineata, - Page 26 Icon_minitimeTue Sep 21, 2010 9:53 pm

Desteptarea pe forum doar, te rugam frumos....nu lua telefoanele la rand de la 5 de cand te trezesti tu!!! [You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 1391
Join date : 2009-08-03
Age : 50
Location : Cairo

Buna dimineata, - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Buna dimineata,   Buna dimineata, - Page 26 Icon_minitimeWed Sep 22, 2010 6:50 am

Ora 8 dimineata e una rezonabila de trezit lumea. Robert e treaz de la 5.30 dimineata, cred ca de-abia asteapta saracu' sa inceapa scoala. S-a plictisit acasa pentru ca vacanta a fost lunga.
Cafea nu am ca sa va invit la o dimineata buna in fata unei cafele si mai bune. Aici nu deschid vanzatorii asa de dimineata, magazinele. Dupa ora 9 mai ai ceva sanse sa poti cumpara dar nu inainte de asta.
Sa aveti o zi excelenta!
Back to top Go down
https://romaniancafe.forumotion.net
elenjohn

elenjohn


Posts : 274
Join date : 2009-08-15
Age : 66
Location : messina-italia

Buna dimineata, - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Buna dimineata,   Buna dimineata, - Page 26 Icon_minitimeWed Sep 22, 2010 7:58 am

Buna dimineata,
Uite ca v-am respectat dorinta si nu v-am trezit mai devreme de 8 .Asa ca acum va puteti duce la baut cafea in tihna si apoi la munca. Si aici magazinele deschid la 9 dar eu cafea mai am pentru un batalion asa ca haideti la mine cu placere . Va pup , o zi buna.
Back to top Go down
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Buna dimineata, - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Buna dimineata,   Buna dimineata, - Page 26 Icon_minitimeWed Sep 22, 2010 9:49 am

Buna dimineata!! Am facut si eu ochi acum o ora si grija mea principala e sa intru pe forum si dupa aceea sa ma iau de vesnicele treburi, cautari de munca!

Intr-adevar le Elen se gaseste cafea cat cuprinde ... Razz mi-aduc aminte cum se bea cafea la Elen, in cescuta/paharut mici spre foarte mici si cafea un deget, concentrata ca sa stai teapan!! Eu o faceam un picut mai lunga si turnam juma de pahar de lapte si beam cu briose cu ciocolata!! Avea Elen grija sa imi cumpere briose dimineata!! Razz M-a rasfatat acolo nu alta!!! Astept cu nerabdare momentul cand ne vom putea intalni toate sa stam la cafele si la discutii!!

Va pup si sa va mearga bine in toate azi!
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 1391
Join date : 2009-08-03
Age : 50
Location : Cairo

Buna dimineata, - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Buna dimineata,   Buna dimineata, - Page 26 Icon_minitimeWed Sep 22, 2010 1:24 pm

yasmine wrote:
Buna dimineata!! Am facut si eu ochi acum o ora si grija mea principala e sa intru pe forum si dupa aceea sa ma iau de vesnicele treburi, cautari de munca!

Intr-adevar le Elen se gaseste cafea cat cuprinde ... Razz mi-aduc aminte cum se bea cafea la Elen, in cescuta/paharut mici spre foarte mici si cafea un deget, concentrata ca sa stai teapan!! Eu o faceam un picut mai lunga si turnam juma de pahar de lapte si beam cu briose cu ciocolata!! Avea Elen grija sa imi cumpere briose dimineata!! Razz M-a rasfatat acolo nu alta!!! Astept cu nerabdare momentul cand ne vom putea intalni toate sa stam la cafele si la discutii!!

Va pup si sa va mearga bine in toate azi!

Ce mare nevoie am si eu de o Elen in viata mea care sa ma resfete dimineata cu briose si cafea cu lapte, yami yami
Back to top Go down
https://romaniancafe.forumotion.net
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Buna dimineata, - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Buna dimineata,   Buna dimineata, - Page 26 Icon_minitimeWed Sep 22, 2010 3:55 pm

eu zic ca daca te duci la ea direct, te primeste!! ii lasi un biletel de seara sa iti cumpere briose...si sigur se rezolva!!! Razz
Back to top Go down
elenjohn

elenjohn


Posts : 274
Join date : 2009-08-15
Age : 66
Location : messina-italia

Buna dimineata, - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Buna dimineata,   Buna dimineata, - Page 26 Icon_minitimeWed Sep 22, 2010 5:24 pm

Ce faceti? ma barfiti, obraznicelor......
Back to top Go down
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Buna dimineata, - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Buna dimineata,   Buna dimineata, - Page 26 Icon_minitimeWed Sep 22, 2010 5:28 pm

Elen, Nu barfim, doamne fereste!! Spuneam ca esti o scumpa si ca m-ai rasfatat! Acum ar vrea si Admin sa o rasfeti, eu i-am zis ca sigur ai face asta!! Puuuuuuup!!!
Back to top Go down
elenjohn

elenjohn


Posts : 274
Join date : 2009-08-15
Age : 66
Location : messina-italia

Buna dimineata, - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Buna dimineata,   Buna dimineata, - Page 26 Icon_minitimeThu Sep 23, 2010 8:27 am

Buna dimineata fetelor,
Cam tarziu dar ce sa fac , se mai trezeste omul si mai tarziu. Va pup ca plec la munca.
Back to top Go down
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Buna dimineata, - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Buna dimineata,   Buna dimineata, - Page 26 Icon_minitimeThu Sep 23, 2010 9:49 am

Neata si de la mine adormita maicii domnului!!! am avut o noapte ingrozitoare cu vise din cele mai cretine cu putinta!! Abia ma pot ridica sa stau dreapta, am toti muschii varza....incepe declinul!!!
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 1391
Join date : 2009-08-03
Age : 50
Location : Cairo

Buna dimineata, - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Buna dimineata,   Buna dimineata, - Page 26 Icon_minitimeThu Sep 23, 2010 10:15 am

Buna dimineata! Eu daca nu ma suna cineva pe mobil, nu ma trezeam nici macar la ora 11. Sunt racita foarte bine, alhamdullilah. Vocea imi suna ca dintr-un butoi dogit, heheheh.
Yasmine, despre ce declin vorbesti la 25 de ani? Probabil ca te paste si pe tine o raceala din aia serioasa, de asta te si dor oasele, pup.
Back to top Go down
https://romaniancafe.forumotion.net
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Buna dimineata, - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Buna dimineata,   Buna dimineata, - Page 26 Icon_minitimeThu Sep 23, 2010 10:25 am

Aoleo, numa la noi se poate intampla asa ceva!! N-aud pe nimeni decat cercul nostru al forumistelor romaniancafe, cu probleme!! Chiar ca se adevereste zicala "cin'seaseamana se-aduna".

Nu stiu ce ma mai paste dar nu prea ma paste bine...multa sanatate si Allah sa te pazeasca!!! Pup!!
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 1391
Join date : 2009-08-03
Age : 50
Location : Cairo

Buna dimineata, - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Buna dimineata,   Buna dimineata, - Page 26 Icon_minitimeThu Sep 23, 2010 10:30 am

Merci, si tie la fel. Deocamdata, vad ca trecem din peripetie in peripetie. Om vedea ce ne mai rezerva destinul pentru minutele urmatoare. Inshaalah, sa trecem cu bine peste tot neprevazutul si sa ne dovedim luptatoare pana la capat.
Back to top Go down
https://romaniancafe.forumotion.net
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Buna dimineata, - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Buna dimineata,   Buna dimineata, - Page 26 Icon_minitimeThu Sep 23, 2010 10:32 am

Ameen! Ca mai mult nu pot sa zic...
Back to top Go down
elenjohn

elenjohn


Posts : 274
Join date : 2009-08-15
Age : 66
Location : messina-italia

Buna dimineata, - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Buna dimineata,   Buna dimineata, - Page 26 Icon_minitimeFri Sep 24, 2010 6:27 am

Buna dimineata,
trezirea!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Haideti la munca , nu dormiti, seara stati calare pe calculator si dimineata nu puteti sa va treziti. Eu m-am trezit cu dorinta de a munci,de a trai, de a fi fericita cu ce e, cu cine e ,ori nu e. Viata merge innainte!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 1391
Join date : 2009-08-03
Age : 50
Location : Cairo

Buna dimineata, - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Buna dimineata,   Buna dimineata, - Page 26 Icon_minitimeFri Sep 24, 2010 9:04 am

Uite ca de data asta ma trezii si eu putin mai devreme. Buna dimineata tuturor forumistilor si sa aveti o zi minunata!
Back to top Go down
https://romaniancafe.forumotion.net
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Buna dimineata, - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Buna dimineata,   Buna dimineata, - Page 26 Icon_minitimeFri Sep 24, 2010 9:49 am

Buna dimineata si de la mine!! Nu ma zdruncinati prea tare ca sunt in ape tulburi!!! Afara e un nor si ploaie si frig, iti vine sa stai numa sub patura!! Cred ca mai fac un efort azi si poate reusesc sa completez formularul ala de ziceam acum doua zile de el...apoi sa ma duc sa il si duc!! Mai apoi vad daca mai sunt in stare sa merg si la o alta agentie sau vad eu.... deocamdata sa ma trezesc bine ca sa gandesc...corect! cel putin sper...

Va doresc si voua spor in toate!! Va pup!
Back to top Go down
elenjohn

elenjohn


Posts : 274
Join date : 2009-08-15
Age : 66
Location : messina-italia

Buna dimineata, - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Buna dimineata,   Buna dimineata, - Page 26 Icon_minitimeSat Sep 25, 2010 6:45 am

Buna dimineata,
Uite ca m-am trezit dupa o noapte in care nu am dormit mai deloc. Dar cred ca astazi va fi o zi mare pentru mine. Dupa ce voi vedea concluziile de seara am sa va dau noutati , nu stiu de ce natura sunt ,cu nebunii nu stii cum iesi ca sunt imprevizibili. Va pup si spur la munca .
Back to top Go down
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Buna dimineata, - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Buna dimineata,   Buna dimineata, - Page 26 Icon_minitimeSat Sep 25, 2010 10:51 am

Daaaaaaaa, asteptam momentul... Very Happy vezi sa ne dai lux de amanunte, Elen, Pup!!!

Bai,,,,unde e Admin???? Ieri parca n-am vazut-o pe nicaieri!! Admin, unde esti draga mea???
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 1391
Join date : 2009-08-03
Age : 50
Location : Cairo

Buna dimineata, - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Buna dimineata,   Buna dimineata, - Page 26 Icon_minitimeSat Sep 25, 2010 11:49 am

Iacata-ma-s, sunt aici... Am o sedinta de lucru foarte importanta acasa la mine si azi si maine si poimaine ...si mai stiu eu cand. O sa mai intru dar asa cum v-am spus pana la sfarsitul lunii octombrie, nu contati prea mult pe mine.Pup!
Back to top Go down
https://romaniancafe.forumotion.net
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Buna dimineata, - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Buna dimineata,   Buna dimineata, - Page 26 Icon_minitimeSun Sep 26, 2010 1:37 pm

Admin, multa bafta draga mea!!! Sa iasa toate lucrurile bine...rabdare multa, forta si spor!!!!
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 1391
Join date : 2009-08-03
Age : 50
Location : Cairo

Buna dimineata, - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Buna dimineata,   Buna dimineata, - Page 26 Icon_minitimeMon Sep 27, 2010 4:00 am

Astazi m-am incapatanat sa o iau inaintea lui Elen, Razz.
Buna dimineata, dragele mele, sa aveti o zi minunata. Eu am programata pentru astazi o alta luuunga sedinta de lucru la mine acasa. Sper, inshaalah, sa iasa toate lucrurile bine.
Back to top Go down
https://romaniancafe.forumotion.net
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Buna dimineata, - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Buna dimineata,   Buna dimineata, - Page 26 Icon_minitimeMon Sep 27, 2010 9:44 am

Draga mea, se pare ca voi doua vreti sa va luati la intrecere.... Razz treaba voastra, dar sa stiti ca eu nu ma bag!!! hehehe, desi ma trezesc si eu destul de devreme dar mai stau in pat cu gandul la pasarele...totusi, la 5 dimineata chiar dorm... Razz Inshaallah Admin, sa iti iasa toate precum doresti, la toata lumea sa aveti o zi minunata si o saptamana usoara! Smile
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 1391
Join date : 2009-08-03
Age : 50
Location : Cairo

Buna dimineata, - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Buna dimineata,   Buna dimineata, - Page 26 Icon_minitimeWed Sep 29, 2010 5:31 am

'Neata la toata lumea buna de pe forum!
Eu m-am trezit cu "noaptea- n fes", vorba lui yasmine, de pe la ora 4 ca aveam de completat niste planuri. Nu-i bai ca nu am terminat inca, mai am vreo 3 ore bune, dar am obosit si-am dat fuga sa vad ce mai faceti. Cam pustiu pe aici, cred ca lumea buna doarme inca.
Sa aveti sanatate si o zi buna, inshaalah!
Back to top Go down
https://romaniancafe.forumotion.net
Sponsored content





Buna dimineata, - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Buna dimineata,   Buna dimineata, - Page 26 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Buna dimineata,
Back to top 
Page 26 of 40Go to page : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Verdictul final in cazul cafelei
» O romanca a castigat premiul Christiaan Huygens 2009 pentru cea mai buna teza de doctorat din Olanda

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Romanian Cafe  :: Cafeaua cea de toate zilele :: Cafeaua de dimineata-
Jump to: