Romanian Cafe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Romanian Cafe


 
HomeHome  GalleryGallery  SearchSearch  Latest imagesLatest images  Log inLog in  RegisterRegister  

 

 Bine ai venit in cafenea !

Go down 
+27
Hannah
fatimaravi
miomaria
Mariam
Hajar
Alex
Aisha
stefanev
kali
Meryem
lacra
daxx
Canan
capricorndarmatratez
cami_meli
yasmine
Rwdy
nour
khadijah ahmed
ady79
carmen
Floare de martie
Clara
maria
elenjohn
Admin
chihlimbar
31 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AuthorMessage
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Bine ai venit in cafenea ! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 4 Icon_minitimeWed May 26, 2010 12:37 pm

Bine ai venit si din partea mea Meryem...Smile ma bucur ca ni te-ai alaturat, astept cu interes cat mai multe mesaje.. pupici!!
Back to top Go down
Meryem

Meryem


Posts : 69
Join date : 2010-05-24
Age : 42
Location : Türkey

Bine ai venit in cafenea ! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 4 Icon_minitimeWed May 26, 2010 3:41 pm

Multumesc frumos pentru primirea voastra calduroasa ! [You must be registered and logged in to see this image.]

__________________________[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
http://noulmusulman.blogspot.com/
kali

kali


Posts : 18
Join date : 2010-05-27

Bine ai venit in cafenea ! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 4 Icon_minitimeThu May 27, 2010 3:31 pm

Salutare tuturor, sunt Ana din Bucuresti, ma bucur sa va descopar!
flower
Back to top Go down
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Bine ai venit in cafenea ! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 4 Icon_minitimeThu May 27, 2010 3:37 pm

Bine ai venit Ana, speram sa iti placa alaturi de noi si sa fii cat mai activa!! Kiss cheers
Back to top Go down
stefanev

stefanev


Posts : 82
Join date : 2010-05-28
Location : Iasi

Bine ai venit in cafenea ! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 4 Icon_minitimeFri May 28, 2010 8:56 am

Salut la toti forumistii ! Sunt Stefan, am 21 de ani si sunt din Iasi.

Am aflat de forum de la Yasmine, pe aceasta cale tin sa ii multumesc, eu nu sunt bautor de bauturi "energizante", dar sper sa acceptati in cafenea si bautorii de ceai Smile)
Back to top Go down
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Bine ai venit in cafenea ! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 4 Icon_minitimeFri May 28, 2010 9:07 am

Acceptam si bautori de ceai Stefan, (vrem si detalii despre ceaiuri interesante), bine ai venit si sper sa iti placa alaturi de noi... bounce
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 1391
Join date : 2009-08-03
Age : 50
Location : Cairo

Bine ai venit in cafenea ! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 4 Icon_minitimeFri May 28, 2010 10:03 am

Bun venit si din partea mea nou-venitilor, Ana si Stefan! Sa aveti zile placute alaturi de noi!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
https://romaniancafe.forumotion.net
Aisha




Posts : 1
Join date : 2010-05-30
Age : 35
Location : Cairo

Bine ai venit in cafenea ! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 4 Icon_minitimeSun May 30, 2010 8:11 am

Salam aleykum ,
Ma numesc Aisha , locuiesc in Cairo si ma bucur sa ma aflu printre voi Very Happy
Back to top Go down
elenjohn

elenjohn


Posts : 274
Join date : 2009-08-15
Age : 66
Location : messina-italia

Bine ai venit in cafenea ! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 4 Icon_minitimeSun May 30, 2010 8:39 am

Bine ati venit la toti. Devine interesant forumul nostru.
Se pare ca intereseaza . Ehehe, Admin munca ta incepe sa dea roade .
Back to top Go down
elenjohn

elenjohn


Posts : 274
Join date : 2009-08-15
Age : 66
Location : messina-italia

Bine ai venit in cafenea ! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 4 Icon_minitimeSun May 30, 2010 8:43 am

Ehe , Stefane , in locurile calde , ceaiul este bautura rece de la ora 17. Asa ca se poate deschide si o rublica "ceaiul de la ora 5" si uite dragule ca ai si tu postul tau, ti-o zice mama ,cred cea mai batraniora (sa zic mai delicat) dintre forumiste.
Back to top Go down
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Bine ai venit in cafenea ! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 4 Icon_minitimeSun May 30, 2010 10:19 am

Hehehe, Elen e mereu cu amuzamentul...Very Happy bine ai venit Aisha si sper sa iti placa alaturi de noi...si la cat mai multe mesaje frumoaseeeeeeeee!! Pup!!
Back to top Go down
stefanev

stefanev


Posts : 82
Join date : 2010-05-28
Location : Iasi

Bine ai venit in cafenea ! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 4 Icon_minitimeMon May 31, 2010 8:11 am

astazi sunt si eu coleg de cafenea... cum a ajuns nebautorul de cafea sa consume cafea... cititi aici:

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
kali

kali


Posts : 18
Join date : 2010-05-27

Bine ai venit in cafenea ! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 4 Icon_minitimeWed Jun 02, 2010 6:36 pm

Oops...se pare ca majoritatea dintre voi sunteti mari fani ai cafelei, imi pare rau sa va dezamagesc, eu n-am incercat-o niciodata si nici nu vreau sa o incerc:-D
in schimb ador ceaiul
Back to top Go down
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Bine ai venit in cafenea ! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 4 Icon_minitimeWed Jun 02, 2010 6:39 pm

Hey Ana, o sa ma apuc sa fac un topic pt ceaiuri, vei fi binevenita sa ne scrii impresii pe acolo, de asemenea si dom'presedinte Stefan ca si el e bautor de ceai si cine mai doreste... lol!
Back to top Go down
kali

kali


Posts : 18
Join date : 2010-05-27

Bine ai venit in cafenea ! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 4 Icon_minitimeWed Jun 02, 2010 7:16 pm

super,asteptam,asteptam
Back to top Go down
stefanev

stefanev


Posts : 82
Join date : 2010-05-28
Location : Iasi

Bine ai venit in cafenea ! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 4 Icon_minitimeWed Jun 02, 2010 9:09 pm

Imi place ca nu-s singurul bautor de ceai ... Very Happy

Sa va prind eu ca postati in rubrica ceaiului, bautorilor de cafea !!! Smile) Glumesc Razz
Back to top Go down
Clara

Clara


Posts : 102
Join date : 2009-08-27
Age : 50
Location : Romania

Bine ai venit in cafenea ! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 4 Icon_minitimeWed Jun 02, 2010 9:47 pm

Si bautorii de ambele licori, unde sa se planga de "discriminare"?
Back to top Go down
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Bine ai venit in cafenea ! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 4 Icon_minitimeWed Jun 02, 2010 9:57 pm

Clara, bautorii de ambele sunt cei mai privilegiati pt ca vor scrie lejer si cu succes in ambele rubrici Razz pup!
Back to top Go down
stefanev

stefanev


Posts : 82
Join date : 2010-05-28
Location : Iasi

Bine ai venit in cafenea ! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 4 Icon_minitimeThu Jun 03, 2010 8:40 am

atunci (pe hartie) sunt si bautor de cafea

LE: cam prea cuminte sunt ... cafea nu, tigari nu, droguri NU, bautura nu .... hmmm Smile
Back to top Go down
elenjohn

elenjohn


Posts : 274
Join date : 2009-08-15
Age : 66
Location : messina-italia

Bine ai venit in cafenea ! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 4 Icon_minitimeFri Jun 04, 2010 4:33 am

Tipic barbatesc sac se laude singuri Wink Eu credeam ca e numai in familie la mine unde predomina barbatii. Au aceeasi meteahna: se uita in oglinda si incep sa se laude,mai da ce bine arat,( asta pentru cei mai batrani,) mai da ce frumos sunt,(asta pentru cei tineri),iar noi femeile avem aceeasi replica: iar au inceput.........Barbatii astia........Iar tu Stef intri in categoria celoe cuminti. Este o zicala care spune asa:" omul in viata are trei vicii: bautul, fumatul si......Daca unul sau doua lipsesc, al treilea,predomina." Tu fumat ,nu, baut ,nu, iti plac femeile cumva????????????????????????????????????Am glumit.
Back to top Go down
stefanev

stefanev


Posts : 82
Join date : 2010-05-28
Location : Iasi

Bine ai venit in cafenea ! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 4 Icon_minitimeFri Jun 04, 2010 7:32 am

elenjohn wrote:
Tipic barbatesc sac se laude singuri Wink Eu credeam ca e numai in familie la mine unde predomina barbatii. Au aceeasi meteahna: se uita in oglinda si incep sa se laude,mai da ce bine arat,( asta pentru cei mai batrani,) mai da ce frumos sunt,(asta pentru cei tineri),iar noi femeile avem aceeasi replica: iar au inceput.........Barbatii astia........Iar tu Stef intri in categoria celoe cuminti. Este o zicala care spune asa:" omul in viata are trei vicii: bautul, fumatul si......Daca unul sau doua lipsesc, al treilea,predomina." Tu fumat ,nu, baut ,nu, iti plac femeile cumva????????????????????????????????????Am glumit.

Laughing Laughing Laughing Imi place sa le admir Smile)
Back to top Go down
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Bine ai venit in cafenea ! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 4 Icon_minitimeFri Jun 04, 2010 8:06 am

Laughing Laughing Laughing Imi place sa le admir Smile)[/quote]

O daaaaaaaa!!! Very Happy Atat!!!!
Back to top Go down
Alex

Alex


Posts : 14
Join date : 2010-07-25

Bine ai venit in cafenea ! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 4 Icon_minitimeThu Jul 29, 2010 3:03 pm

M-am alaturat si eu cafenelei voastre, desi nu beau cafea (nu ca nu mi-ar placea...).
Sunt Alex din Cairo si sper ca acest forum sa devina ceva mai populat si din ce in ce mai interesant.
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 1391
Join date : 2009-08-03
Age : 50
Location : Cairo

Bine ai venit in cafenea ! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 4 Icon_minitimeFri Jul 30, 2010 12:32 pm

[img][You must be registered and logged in to see this link.][/img]Bun venit, Alex.Speram ca-ti va placea sa petreci cat mai mult din timpul tau liber, aici la cafenea.
Bine ai venit, Alina. Asteptam cateva randuri de prezentare aici.
Back to top Go down
https://romaniancafe.forumotion.net
chihlimbar

chihlimbar


Posts : 71
Join date : 2009-08-06

Bine ai venit in cafenea ! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 4 Icon_minitimeMon Aug 02, 2010 3:46 am

Alex wrote:
M-am alaturat si eu cafenelei voastre, desi nu beau cafea (nu ca nu mi-ar placea...).
Sunt Alex din Cairo si sper ca acest forum sa devina ceva mai populat si din ce in ce mai interesant.

Bine ai venit ! Lasa cafeaua ca oricum nu-i buna ! Ia un ceai de karkadeh si iti trece dorul ! Sa dea Domnul sa devina populat dar si multi dar prosti mai bine putini si buni !

Admin wrote:

Bine ai venit, Alina. Asteptam cateva randuri de prezentare aici.

Cine este Alina???? Oricum bun venit si de la mine !!!!
Back to top Go down
Sponsored content





Bine ai venit in cafenea ! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 4 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Bine ai venit in cafenea !
Back to top 
Page 4 of 7Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Cafeaua face bine la silueta.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Romanian Cafe  :: Bine ati venit :: Sa ne cunoastem!-
Jump to: