Romanian Cafe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Romanian Cafe


 
HomeHome  GalleryGallery  SearchSearch  Latest imagesLatest images  Log inLog in  RegisterRegister  

 

 Bine ai venit in cafenea !

Go down 
+27
Hannah
fatimaravi
miomaria
Mariam
Hajar
Alex
Aisha
stefanev
kali
Meryem
lacra
daxx
Canan
capricorndarmatratez
cami_meli
yasmine
Rwdy
nour
khadijah ahmed
ady79
carmen
Floare de martie
Clara
maria
elenjohn
Admin
chihlimbar
31 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AuthorMessage
khadijah ahmed

khadijah ahmed


Posts : 2
Join date : 2009-09-29
Age : 44
Location : Egipt

Bine ai venit in cafenea ! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 2 Icon_minitimeTue Sep 29, 2009 1:03 pm

Buna tutuor membrilor forumului! Eu sunt Alina si locuiesc in Egipt! Sper sa ne bem cafeaua aici cat putem de des! Smile
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 1391
Join date : 2009-08-03
Age : 50
Location : Cairo

Bine ai venit in cafenea ! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 2 Icon_minitimeTue Sep 29, 2009 9:25 pm

Very Happy Alina, suntem multumiti sa te avem printre noi, bine ai venit! Speram sa-ti placa profilul forumului si sa ne scrii frumos si interesant.
Back to top Go down
https://romaniancafe.forumotion.net
nour




Posts : 1
Join date : 2009-10-14

Bine ai venit in cafenea ! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 2 Icon_minitimeWed Oct 14, 2009 10:07 am

bine v am gasit! sunt nour, am 27 de ani si locuiesc in egypt.....salutari de pe taramul egiptean si la cat mai multe cafelute impreuna!


[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Floare de martie

Floare de martie


Posts : 99
Join date : 2009-09-05
Location : Botosani, Romania

Bine ai venit in cafenea ! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 2 Icon_minitimeWed Oct 14, 2009 10:40 pm

Bine aţi venit în cafenea, Alina şi Nour! Salutări din România!
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 1391
Join date : 2009-08-03
Age : 50
Location : Cairo

Bine ai venit in cafenea ! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 15, 2009 8:45 am

Nour! cheers ( asta- i in loc de imbratisare ). Sper sa-ti faca placere sa fii membru activ al acestei mici comnitati de romani. Smile
Back to top Go down
https://romaniancafe.forumotion.net
Rwdy

Rwdy


Posts : 8
Join date : 2009-10-19
Age : 50

Bine ai venit in cafenea ! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 2 Icon_minitimeMon Oct 19, 2009 8:53 am

Bun gasit tuturor ,
Sunt Rodaina din Egypt . Desi timpul nu imi permite , voi face tot posibilul sa fiu activa pe acest forum .
O zi buna tuturor !
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 1391
Join date : 2009-08-03
Age : 50
Location : Cairo

Bine ai venit in cafenea ! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 2 Icon_minitimeMon Oct 19, 2009 9:01 am

Buna dimineata tuturor si un calduros bun venit, Rodanei pe acest mmic dar placut forum. Iti dorim lectura si postare placute, flower
Back to top Go down
https://romaniancafe.forumotion.net
Rwdy

Rwdy


Posts : 8
Join date : 2009-10-19
Age : 50

Bine ai venit in cafenea ! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 2 Icon_minitimeMon Oct 19, 2009 10:16 am

Multumesc pentru primirea calduroasa .
Back to top Go down
elenjohn

elenjohn


Posts : 274
Join date : 2009-08-15
Age : 66
Location : messina-italia

Bine ai venit in cafenea ! - Page 2 Empty
PostSubject: bine a-ti venit,   Bine ai venit in cafenea ! - Page 2 Icon_minitimeMon Oct 19, 2009 2:10 pm

Bine ati venit la taifas.
Vad ca toate suntem in criza de timp, dar sa gasim 5 min pentru o cafeluta se poate.
Va doresc tot ce e mai bun in lume.
Back to top Go down
Floare de martie

Floare de martie


Posts : 99
Join date : 2009-09-05
Location : Botosani, Romania

Bine ai venit in cafenea ! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 2 Icon_minitimeMon Oct 19, 2009 8:12 pm

Bine ai venit, Rwdy! Aşteptăm cu interes intervenţiile tale!
Back to top Go down
chihlimbar

chihlimbar


Posts : 71
Join date : 2009-08-06

Bine ai venit in cafenea ! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 2 Icon_minitimeTue Oct 27, 2009 12:25 am

khadijah ahmed wrote:
Buna tutuor membrilor forumului! Eu sunt Alina si locuiesc in Egipt! Sper sa ne bem cafeaua aici cat putem de des! Smile

nour wrote:
bine v am gasit! sunt nour, am 27 de ani si locuiesc in egypt.....salutari de pe taramul egiptean si la cat mai multe cafelute impreuna!

Rwdy wrote:
Bun gasit tuturor ,
Sunt Rodaina din Egypt . Desi timpul nu imi permite , voi face tot posibilul sa fiu activa pe acest forum .
O zi buna tuturor !

Bun venit Alina, Nour si Rodaina , toate trei din Egipt ! Ce bine imi pare sa vad noi membrii ! Ma bucur ca va aflati printre noi si sper ca sederea si lectura pe acest forum sa va fie cat mai placuta !
Back to top Go down
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Bine ai venit in cafenea ! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 2 Icon_minitimeFri Oct 30, 2009 8:44 pm

Buna seara tuturor,

Eu sunt Yasmine, am 24 de ani si locuiesc in Egipt de ceva vreme.

As vrea sa felicit administratorul acestui forum, este extrem de interesant si cu teme variate. Ca sa nu ma lungesc prea mult, sper sa ne simtim bine aici si sa discutam cat mai multe Smile
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 1391
Join date : 2009-08-03
Age : 50
Location : Cairo

Bine ai venit in cafenea ! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 2 Icon_minitimeSat Oct 31, 2009 9:45 am

Bine ai venit printre noi, Yasmine! Multumesc frumos pentru aprecieri. Incercam sa ne cream o lume care sa ne vina bine ca o manusa. Avem ajutoare noi acum, Smile
Back to top Go down
https://romaniancafe.forumotion.net
cami_meli




Posts : 8
Join date : 2009-11-24

Bine ai venit in cafenea ! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 2 Icon_minitimeTue Nov 24, 2009 9:31 pm

Buna seara eu sunt camelia , 25 ani si imi pare bine sa va cunosc prin intermediul ac forum .
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 1391
Join date : 2009-08-03
Age : 50
Location : Cairo

Bine ai venit in cafenea ! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 2 Icon_minitimeWed Nov 25, 2009 5:30 am

Un bun venit si tie, Camelia. numele tau este foarte frumos! nu stiu cum se face ca avem cam multe flori aici: Floare de martie, Yasmine, Camelia ( numele meu tot al unei flori este). Iti doresc participare activa si sa te simti bine printre noi!
Back to top Go down
https://romaniancafe.forumotion.net
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Bine ai venit in cafenea ! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 2 Icon_minitimeWed Nov 25, 2009 7:14 am

Bine ai venit Camelia, asa cum a spus si Admin, iti doresc sa te bucuri alaturi de noi in cafenea si participare cat mai activa Very Happy

Buna dimineata!
Back to top Go down
capricorndarmatratez

capricorndarmatratez


Posts : 12
Join date : 2009-12-09
Age : 38
Location : Bucharest

Bine ai venit in cafenea ! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 2 Icon_minitimeWed Dec 09, 2009 8:57 am

Buna dimineata, dragilor Smile

Ma numesc Laura, am dooshtrei de ani, unul mai minunat decat altul ! De loc sunt din Constanta, dar m-am stramutat in Bucuresti datorita facultatii si din cauza job-ului Smile

La multe citiri !
Back to top Go down
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Bine ai venit in cafenea ! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 2 Icon_minitimeWed Dec 09, 2009 9:03 am

Bine ai venit draga mea Laura, ma bucur enorm ca te-ai inregistrat la noi in forum caci de acum inainte vom avea parte de multe discutii funny (una mai mult decat alta)...de interesante nu mai zic!!! Very Happy

Sper sa iti placa si temele noastre iar daca mai ai "fro" idee stralucita, astept (eu cel putin Very Happy ) cu adevarata ne-stare sa vedem .....Very Happy PUP!
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 1391
Join date : 2009-08-03
Age : 50
Location : Cairo

Bine ai venit in cafenea ! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 2 Icon_minitimeWed Dec 09, 2009 10:21 am

Asa, ne-au sosit forte proaspete!!! Welcome! Asteptam si incurajam postari active, interesante si amuzante, lol!
Back to top Go down
https://romaniancafe.forumotion.net
capricorndarmatratez

capricorndarmatratez


Posts : 12
Join date : 2009-12-09
Age : 38
Location : Bucharest

Bine ai venit in cafenea ! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 2 Icon_minitimeWed Dec 09, 2009 10:22 am

Admin draga, din partea mea nici sa nu astepti altceva ! Am sa incerc sa mentin standardul calitatii si cantitatii postarilor. Smile

Toate cele bune !


Last edited by capricorndarmatratez on Thu Dec 10, 2009 2:24 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 1391
Join date : 2009-08-03
Age : 50
Location : Cairo

Bine ai venit in cafenea ! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 2 Icon_minitimeWed Dec 09, 2009 10:37 am

Multumesc pentru aprecieri si sper sa petreci un timp placut alaturi de noi. flower
Back to top Go down
https://romaniancafe.forumotion.net
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Bine ai venit in cafenea ! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 2 Icon_minitimeWed Dec 09, 2009 10:41 am

Sigur va petrece....cel putin unde sunt eu, e si ea si invers Smile)) asa ca ii musai!!
Back to top Go down
Canan

Canan


Posts : 2
Join date : 2009-12-09
Age : 42
Location : Bucuresti

Bine ai venit in cafenea ! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 2 Icon_minitimeThu Dec 10, 2009 11:07 am

Buna, eu sunt Canan Smile
Bine v-am gasit!
Forumul mi-a fost recomandat cu caldura de un "capricorn care se trateaza", se stie dsoara cu musca pe caciula Wink Dar a uitat ca eu nu beau niciodata cafea. Dar nicio problema, imi place aroma si o voi savura alaturi de cafelele voastre.
Pana una alta o sa va citesc si o sa scriu si eu cand voi avea ceva de spus si starea necesara, bineinteles. Din ce am rasfoit pana acum, subiectele par interesante si sper sa reusesc sa particip si eu cu o vorba, doua Smile
Va pup pe toate!
Back to top Go down
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Bine ai venit in cafenea ! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 2 Icon_minitimeThu Dec 10, 2009 11:10 am

Dear Canan, te asteptam sa ne scrii pareri si opinii si ne bucuram ca ai ales sa "petreci" un timp..placut sper eu, alaturi de noi! Very Happy Bine ai venit!
Back to top Go down
capricorndarmatratez

capricorndarmatratez


Posts : 12
Join date : 2009-12-09
Age : 38
Location : Bucharest

Bine ai venit in cafenea ! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 2 Icon_minitimeThu Dec 10, 2009 11:11 am

Draga de ea, draga de Canan !! Ma bucur ca ai scris, si astept cu mare nerabdare sa iti citesc posturile despre care, dupa cum am mai spus, sunt pline de suflet, emotie si caldura.

Te pup pup ! Smile

santa
Back to top Go down
Sponsored content





Bine ai venit in cafenea ! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Bine ai venit in cafenea !
Back to top 
Page 2 of 7Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Cafeaua face bine la silueta.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Romanian Cafe  :: Bine ati venit :: Sa ne cunoastem!-
Jump to: