Romanian Cafe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Romanian Cafe


 
HomeHome  GalleryGallery  SearchSearch  Latest imagesLatest images  Log inLog in  RegisterRegister  

 

 Bine ai venit in cafenea !

Go down 
+27
Hannah
fatimaravi
miomaria
Mariam
Hajar
Alex
Aisha
stefanev
kali
Meryem
lacra
daxx
Canan
capricorndarmatratez
cami_meli
yasmine
Rwdy
nour
khadijah ahmed
ady79
carmen
Floare de martie
Clara
maria
elenjohn
Admin
chihlimbar
31 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AuthorMessage
Alex

Alex


Posts : 14
Join date : 2010-07-25

Bine ai venit in cafenea ! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 5 Icon_minitimeTue Aug 03, 2010 9:14 pm

Multumesc de bun venit , cred ca o sa incerc ceaiul de karkadeah si sper sa vorbim mai mult .
Back to top Go down
Hajar

Hajar


Posts : 11
Join date : 2010-07-23

Bine ai venit in cafenea ! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 5 Icon_minitimeThu Aug 05, 2010 2:20 pm

Bine v-am gasit .
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 1391
Join date : 2009-08-03
Age : 50
Location : Cairo

Bine ai venit in cafenea ! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 5 Icon_minitimeThu Aug 05, 2010 5:14 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Bine ai venit, Hajar. Sper sa-ti placa comunitatea noastra si sa te relaxezi pe acest forum.
Back to top Go down
https://romaniancafe.forumotion.net
Mariam

Mariam


Posts : 51
Join date : 2010-07-04
Age : 37
Location : Ploiesti,Romania

Bine ai venit in cafenea ! - Page 5 Empty
PostSubject: As salam alaykum   Bine ai venit in cafenea ! - Page 5 Icon_minitimeSun Sep 26, 2010 9:20 am

Numele meu este Mariam. Sunt in Romania undeva la tara:) Imi place foarte mult forumul pe care l-am vizitat adesea sper sa imi fac timp sa va scriu mai des... Nici eu nu beau cafea, dar ne putem reuni la o ceasca de ceai pe care o savurez cu placere
Back to top Go down
elenjohn

elenjohn


Posts : 274
Join date : 2009-08-15
Age : 66
Location : messina-italia

Bine ai venit in cafenea ! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 5 Icon_minitimeSun Sep 26, 2010 9:25 am

Bine ai venit in cafenea Mariam. Iti doresc sedere placuta la o cafeluta virtuala. Forumul nostru e o sezatoare modernizata, cu cafea, muzica buna si discutii inteligente , asta este descrierea cea mai simpla, intr-o varianta personala.
Back to top Go down
Mariam

Mariam


Posts : 51
Join date : 2010-07-04
Age : 37
Location : Ploiesti,Romania

Bine ai venit in cafenea ! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 5 Icon_minitimeSun Sep 26, 2010 10:00 am

Multumesc pentru primire Elen. Am observat si imi place foarte mult
Back to top Go down
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Bine ai venit in cafenea ! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 5 Icon_minitimeSun Sep 26, 2010 1:41 pm

Bine ai venit Mariam Very Happy sedere cat mai placuta in cafeneaua noastra!! La multe citiri si mesaje la o cescuta de ceai!! Razz
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 1391
Join date : 2009-08-03
Age : 50
Location : Cairo

Bine ai venit in cafenea ! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 5 Icon_minitimeSun Sep 26, 2010 4:31 pm

Mariam wrote:
Numele meu este Mariam. Sunt in Romania undeva la tara:) Imi place foarte mult forumul pe care l-am vizitat adesea sper sa imi fac timp sa va scriu mai des... Nici eu nu beau cafea, dar ne putem reuni la o ceasca de ceai pe care o savurez cu placere
Bine ai ... scris, Mariam! Ca de venit, esti tu inscrisa mai de mult timp. Chiar ma intrebam cand iti vei face curajul sa ne scrii si sa faci cunostinta cu noi. Mica familie a forumului nostru e incantata sa te primeasca. [You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
https://romaniancafe.forumotion.net
Mariam

Mariam


Posts : 51
Join date : 2010-07-04
Age : 37
Location : Ploiesti,Romania

Bine ai venit in cafenea ! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 5 Icon_minitimeSun Sep 26, 2010 7:16 pm

Multumesc mult pentru primire. Citesc forumul cu regularitate de multisor Smile dar, din pacate, cu timpul nu stau chiar foarte bine...
Back to top Go down
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Bine ai venit in cafenea ! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 5 Icon_minitimeMon Sep 27, 2010 9:41 am

Lasa ca se gaseste si timp Mariam!! Very Happy Doua minutele acolo sa ne arati ca esti prezenta si ca esti bine! Pup!!!
Back to top Go down
miomaria




Posts : 4
Join date : 2010-11-17

Bine ai venit in cafenea ! - Page 5 Empty
PostSubject: salutare   Bine ai venit in cafenea ! - Page 5 Icon_minitimeWed Nov 17, 2010 7:53 pm

salutare tuturor.... desi vad ca cei mai multi dintre cei de pe forum sunt plecati mai departe de romania, nu pot spune acelasi lucru despre mine..... eu sunt in romania.. inca... sunt in primul an la medicina... si am de gand sa raman aici pana termin.... consider ca scoala romaneasca de medicina inca e foarte buna... si am uitat de la inceput ....sa ma prezint:P... ma numesc mioara.... si momentan sunt in targu mures...chiar daca e vorba de o cafenea... eu nu prea beau cafea.... dar la o ceasca de vorba de calitate intotdeauna voi fi prezenta.
Back to top Go down
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Bine ai venit in cafenea ! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 5 Icon_minitimeWed Nov 17, 2010 8:00 pm

Bine ai venit Mioara!! Smile Avem si "clienti" din Romania, nu conteaza unde ne aflam ci faptul ca impartasim aceeasi cultura, subiecte, avem aceeasi limba si zona de provenienta!! Ne bucuram sa te avem printre noi ori de cate ori vei avea ocazia...speram sa fii aici cat mai des Razz

Bafta cu scoala si intr-adevar, medicina in Romania e sfanta, pacat ca sistemul sanitar in sine lasa de dorit!!
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 1391
Join date : 2009-08-03
Age : 50
Location : Cairo

Bine ai venit in cafenea ! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 5 Icon_minitimeWed Nov 17, 2010 8:53 pm

miomaria wrote:
salutare tuturor.... desi vad ca cei mai multi dintre cei de pe forum sunt plecati mai departe de romania, nu pot spune acelasi lucru despre mine..... eu sunt in romania.. inca... sunt in primul an la medicina... si am de gand sa raman aici pana termin.... consider ca scoala romaneasca de medicina inca e foarte buna... si am uitat de la inceput ....sa ma prezint:P... ma numesc mioara.... si momentan sunt in targu mures...chiar daca e vorba de o cafenea... eu nu prea beau cafea.... dar la o ceasca de vorba de calitate intotdeauna voi fi prezenta.

Welcome, Mioara! Sunt sigura ca te vei simti foarte bine in mijlocul noastru. Ma bucur ca avem printre noi si o medicinista. flower
Back to top Go down
https://romaniancafe.forumotion.net
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Bine ai venit in cafenea ! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 5 Icon_minitimeThu Nov 18, 2010 1:08 pm

Era nevoie!! Razz Avem printre noi psihologi, sociologi, profesori, croitori, studenti la drept, acum la medicina...numai unul si unul!!! Very Happy
Back to top Go down
fatimaravi

fatimaravi


Posts : 39
Join date : 2010-11-29
Age : 36
Location : Bucharest, Romania

Bine ai venit in cafenea ! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 5 Icon_minitimeMon Nov 29, 2010 5:52 pm

Buna tuturor! Eu sunt Monica, am 23 de ani, locuiesc in Bucuresti, lucrez si sunt studenta la sociologie. Imi plac mult animalele, dar si oamenii ... scratch buni. Smile O seara frumoasa!
Back to top Go down
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Bine ai venit in cafenea ! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 5 Icon_minitimeMon Nov 29, 2010 6:02 pm

Heeeeeeeeiiiiiiiii, o socioloagaaaaaaa!!!! cheers Ce bucurie si ce bafta pe mine!!! Smile)) Bine ai venit Monica, suntem incantate sa te avem printre noi! Iti uram lectura placuta si cat mai multe postari...mai mult sau mai putin sociologice!
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 1391
Join date : 2009-08-03
Age : 50
Location : Cairo

Bine ai venit in cafenea ! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 5 Icon_minitimeMon Nov 29, 2010 6:33 pm

Iaca, avem acum doua socio - ( nu mai scriu pluralul ca se intelege). Bine ai venit,Fatima! Speram sa fii activa si sa mai vorbim si noi, ca eu cu Yasmine suntem ca doua pensionare care se viziteaza reciproc...
Back to top Go down
https://romaniancafe.forumotion.net
fatimaravi

fatimaravi


Posts : 39
Join date : 2010-11-29
Age : 36
Location : Bucharest, Romania

Bine ai venit in cafenea ! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 5 Icon_minitimeTue Nov 30, 2010 8:39 am

Ok fetelor! promit ca voi fi cat de activa se poate Very Happy cum e vremea in Egipt? vai ce dor imi e!!! Am promis ca data viitoare cand merg acolo, fac o calatorie cu autobuzul. Si anume.. bucuresti-damasc (36 de ore-greu, dar nu imposibil), vizitat si stat acolo cam 3 zile, apoi damasc-cairo. Razz Sper sa ma distrez! V-am pupat!
Back to top Go down
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Bine ai venit in cafenea ! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 5 Icon_minitimeTue Nov 30, 2010 11:50 am

Ehehe, sa ne spui cum va fi, sunt convinsa ca va fi super!! :>
Back to top Go down
Hannah




Posts : 14
Join date : 2010-12-14
Age : 42
Location : egypt

Bine ai venit in cafenea ! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 5 Icon_minitimeTue Dec 14, 2010 10:21 pm

Buna,ma numesc Hannah,sunt casatorita si locuiesc in Egypt!am o fondanta de 3 luni jumate!inshallah sa ne cunoastem mai bine si sa putem servi macar o cafeluta in fiecare zi!
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 1391
Join date : 2009-08-03
Age : 50
Location : Cairo

Bine ai venit in cafenea ! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 5 Icon_minitimeWed Dec 15, 2010 5:20 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Welcome, Hannah! Sa stii ca mi-a placut cuvantul "fondanta". imediat m-a dus cu gandul ca bebica e atat de dulce incat iti vine s-o mananci literalmente.
Sper sa te simti bine alaturi de noi!
Back to top Go down
https://romaniancafe.forumotion.net
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Bine ai venit in cafenea ! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 5 Icon_minitimeWed Dec 15, 2010 9:48 am

Bine ai venit Hannah!!! Si mie mi-a atras atentia acelasi cuvant si ma gandeam ca ar trebui sa fie tare dragalasa. Sa iti traiasca si sa fiti fericiti si sanatosi iar tu sa vii mai des pe la noi sa mai stam la o ceasca de cafea, la o discutie!! cheers Sper sa iti placa atmosfera noastra si sa revii cat mai des!!
Back to top Go down
Mariam

Mariam


Posts : 51
Join date : 2010-07-04
Age : 37
Location : Ploiesti,Romania

Bine ai venit in cafenea ! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 5 Icon_minitimeWed Dec 15, 2010 4:14 pm

Bine ai venit pe forum Hannah! Sa-ţi trăiască buburuza!
Back to top Go down
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Bine ai venit in cafenea ! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 5 Icon_minitimeWed Dec 15, 2010 4:18 pm

Zi-i fondanta, zi-i fondanta!!!! :p Asa vad in fata ochilor o bombonica rotunda si in celasi timp o fetisoara la fel de rotunda Very Happy heheh
Back to top Go down
Mariam

Mariam


Posts : 51
Join date : 2010-07-04
Age : 37
Location : Ploiesti,Romania

Bine ai venit in cafenea ! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 5 Icon_minitimeWed Dec 15, 2010 5:07 pm

Fonadanta suna adorabiil:) Parca vad o fetita dragalasa foc si cu obrajori pe care iti vine sa-i mananci
Back to top Go down
Sponsored content





Bine ai venit in cafenea ! - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 5 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Bine ai venit in cafenea !
Back to top 
Page 5 of 7Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Cafeaua face bine la silueta.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Romanian Cafe  :: Bine ati venit :: Sa ne cunoastem!-
Jump to: