Romanian Cafe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Romanian Cafe


 
HomeHome  GalleryGallery  SearchSearch  Latest imagesLatest images  Log inLog in  RegisterRegister  

 

 Bine ai venit in cafenea !

Go down 
+27
Hannah
fatimaravi
miomaria
Mariam
Hajar
Alex
Aisha
stefanev
kali
Meryem
lacra
daxx
Canan
capricorndarmatratez
cami_meli
yasmine
Rwdy
nour
khadijah ahmed
ady79
carmen
Floare de martie
Clara
maria
elenjohn
Admin
chihlimbar
31 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AuthorMessage
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Bine ai venit in cafenea ! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 3 Icon_minitimeThu Dec 10, 2009 11:14 am

Cred ca azi Laura se intrece pe sine la cuvinte romantice si calde, cred ca e de vina Craciunul care se apropie Smile))
Back to top Go down
capricorndarmatratez

capricorndarmatratez


Posts : 12
Join date : 2009-12-09
Age : 38
Location : Bucharest

Bine ai venit in cafenea ! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 3 Icon_minitimeThu Dec 10, 2009 11:26 am

Acum eu nu sunt de vina daca posteaza persoane fatsa de care imi este usor sa spun acele cuvinte ! Aviz amatorilor :d
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 1391
Join date : 2009-08-03
Age : 50
Location : Cairo

Bine ai venit in cafenea ! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 3 Icon_minitimeThu Dec 10, 2009 11:34 am

Bine ai venit printre noi, draga Canon! Imi place poza de la avatar. Sa inteleg ca te pasioneaza cultura araba?
Back to top Go down
https://romaniancafe.forumotion.net
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Bine ai venit in cafenea ! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 3 Icon_minitimeThu Dec 10, 2009 12:15 pm

Eu cred ca prietena noastra (ca e prietena de acum), Canan, este pasionata de bellydance, (dupa poza)..cu prima ocazie, iti facem cadou o rochie de dans si un CD cu ceva senzual. Canan, lasa-ne masura pls Very Happy , de Craciun macar o poza cu rochia si tot iti trimitem. Very Happy
Back to top Go down
daxx

daxx


Posts : 2
Join date : 2009-12-11
Age : 33
Location : Pitesti

Bine ai venit in cafenea ! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 3 Icon_minitimeFri Dec 11, 2009 12:55 am

salut!sunt daxx, locuiesc in Romania, Pitesti si vreau sa ma alatur cafenelei voastre Very Happy
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 1391
Join date : 2009-08-03
Age : 50
Location : Cairo

Bine ai venit in cafenea ! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 3 Icon_minitimeFri Dec 11, 2009 10:22 am

Esti invitata cu placere sa te alaturi cafenelei noastre, Daxx![You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
https://romaniancafe.forumotion.net
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Bine ai venit in cafenea ! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 3 Icon_minitimeFri Dec 11, 2009 11:32 am

Buna Daxx, bine ai venit, sedere cat mai placuta la noi pe forum si participare cat mai activa la discutii Very Happy
Back to top Go down
daxx

daxx


Posts : 2
Join date : 2009-12-11
Age : 33
Location : Pitesti

Bine ai venit in cafenea ! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 3 Icon_minitimeFri Dec 11, 2009 12:42 pm

Multumesc mult de primire Very Happy
Back to top Go down
Canan

Canan


Posts : 2
Join date : 2009-12-09
Age : 42
Location : Bucuresti

Bine ai venit in cafenea ! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 3 Icon_minitimeFri Dec 11, 2009 1:15 pm

Bine ai venit Daxx Smile Si mie imi place foarte mult cantareata Nancy Ajram.

Apropo de ce vorbeau fetele...da, sunt foarte pasionata de belly dance, muzica orientala si tot ceea ce presupune aceasta cultura. Asa ca astept costumul si voi face si un dans cand voi invata Smile)

Va pup in aceasta zi insorita de decembrie dintr-un Bucuresti apasator.
Back to top Go down
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Bine ai venit in cafenea ! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 3 Icon_minitimeFri Dec 11, 2009 1:26 pm

Canan, aici la noi e frig si bate un vant din Sahara, iti intra in toate oasele, nu mai ai creier sa simti apasarea orasului Sad Deci facem cumva sa iti trimitem costum Very Happy sa-mi spui daca ai nevoie de informatii despre cultura si daca vrei indicatii in materie de muzica...eu am de toate Very Happy O zi frumoasa la toata lumea!
Back to top Go down
Floare de martie

Floare de martie


Posts : 99
Join date : 2009-09-05
Location : Botosani, Romania

Bine ai venit in cafenea ! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 3 Icon_minitimeTue Jan 12, 2010 11:57 pm

Bun venit tuturor celor pe care nu le-am salutat.

Pentru că am lipsit destulă vreme de pe forum, mi-am propus să citesc fiecare topic şi să las un semn, dar numai după ce voi fi citit tot de pe topicul respectiv şi, bineînţeles, dacă voi fi avut ceva de spus...

Somn uşor! (pentru că e o oră la care lumea, în general, doarme) Sleep
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 1391
Join date : 2009-08-03
Age : 50
Location : Cairo

Bine ai venit in cafenea ! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 3 Icon_minitimeWed Jan 13, 2010 4:03 pm

Inteleapta decizie, luat-ai , Floare! Abia astept sa cetesc...
Back to top Go down
https://romaniancafe.forumotion.net
lacra




Posts : 1
Join date : 2010-01-15

Bine ai venit in cafenea ! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 3 Icon_minitimeFri Jan 15, 2010 7:23 pm

Buna! Ma bucur ca am descoperit acest forum si pot fi chiar si virtual alaturi de voi. Imi doresc sa bem in fiecare dimineata o cafea in cugetare si apropierea sufletelor mai ales ca ma inscriu intr o zi foarte importanta ziua cand s a nascut Mihai Eminescu poet national si universal. Sper sa ne impartasim impresii, pareri si poate diferite filosifii de viata! Cu drag, Lacra
Back to top Go down
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Bine ai venit in cafenea ! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 3 Icon_minitimeFri Jan 15, 2010 8:04 pm

Bine ai venit draga noastra!! Sper sa ai parte de lecturi frumoase si mesaje frumoase alaturi de noi, sa te simti bine si sa te incarci pozitiv. Very Happy

Si apropos, uitasem ca azi e ziua d-lui Eminescu Razz sa recite cineva in cinstea lui va rog!! (eu nu le-am avut niciodata cu poezia, deci nu ma bag)
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 1391
Join date : 2009-08-03
Age : 50
Location : Cairo

Bine ai venit in cafenea ! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 3 Icon_minitimeFri Jan 15, 2010 9:08 pm

Sa stiti ca daca nu-mi aducea Lacra aminte, uitam si eu ca azi e ziua de nastere a lui Eminescu. Asta e una din partile negative ale fiintarii in afara tarii natale. Sad
Una peste alta, bine ai venit printre noi, Lacra. Te asteptam zilnic cu vesti ...

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
https://romaniancafe.forumotion.net
Floare de martie

Floare de martie


Posts : 99
Join date : 2009-09-05
Location : Botosani, Romania

Bine ai venit in cafenea ! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 3 Icon_minitimeSun Jan 17, 2010 7:06 pm

Ce zici, Yasmine, de O poezie a lui Eminescu recitată de Sadoveanu?

Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 1391
Join date : 2009-08-03
Age : 50
Location : Cairo

Bine ai venit in cafenea ! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 3 Icon_minitimeSun Jan 17, 2010 7:17 pm

Nu stiu ce o zice Yasmine dar eu am savurat-o. Multumim !
Back to top Go down
https://romaniancafe.forumotion.net
Floare de martie

Floare de martie


Posts : 99
Join date : 2009-09-05
Location : Botosani, Romania

Bine ai venit in cafenea ! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 3 Icon_minitimeSun Jan 17, 2010 7:19 pm

Mă bucur că ţi-a plăcut. Dar de asta, ce ziceţi, dragele mele?

Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 1391
Join date : 2009-08-03
Age : 50
Location : Cairo

Bine ai venit in cafenea ! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 3 Icon_minitimeSun Jan 17, 2010 7:26 pm

Ei da, ei da imi mai amintesc si eu cate ceva din aceasta romanta pe versurile lui Eminescu. Sa stii ca-mi place si domnita din imagine--- errrrrrr ce zici, Floare parca-mi seamna un picut? Razz
Back to top Go down
https://romaniancafe.forumotion.net
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Bine ai venit in cafenea ! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 3 Icon_minitimeSun Jan 17, 2010 8:40 pm

Multumesc mult Floare, sunt minunate! Si draga Admin, cred ca da, tanti din imagine iti seamana! Razz
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 1391
Join date : 2009-08-03
Age : 50
Location : Cairo

Bine ai venit in cafenea ! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 3 Icon_minitimeSun Jan 17, 2010 8:51 pm

eu am glumit si tu ai luat-o de buna...
Back to top Go down
https://romaniancafe.forumotion.net
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Bine ai venit in cafenea ! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 3 Icon_minitimeMon Jan 18, 2010 9:19 am

Eu am zis de buna...cred ca tu ai doar niste trasaturi mai mature dar probabil ca la vreun 28 de ani si cu un machiaj ca acolo ati semana extrem de bine Razz
Back to top Go down
Meryem

Meryem


Posts : 69
Join date : 2010-05-24
Age : 42
Location : Türkey

Bine ai venit in cafenea ! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 3 Icon_minitimeMon May 24, 2010 12:00 pm

Es-Selamu Aleykum Wa Rahmatullah !

Ma numesc Meryem, sunt casatorita şi locuiesc ın Turcia.
Ma bucur ca ma aflu printre voi; ce frumos ca avem şi forumuri aşa de serioase şi binevenite.
Back to top Go down
http://noulmusulman.blogspot.com/
Admin
Admin
Admin


Posts : 1391
Join date : 2009-08-03
Age : 50
Location : Cairo

Bine ai venit in cafenea ! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 3 Icon_minitimeMon May 24, 2010 12:42 pm

Wa alaykum salam wa rahmatulahi wa barakhatu,

Meryem, bine te-ai alaturat comunitatii noastre! Sper sa-ti placa si sa bei zilnic cafeaua cu noi. Suntem o comunitate mica, dar selectiva ( cel putin asa imi place sa cred). Asteptam cu mult interes relatarile tale referitoare la Turcia. Pana acum avem membri din: Romania, Italia, Egipt si acum Meryem din Turcia.
Back to top Go down
https://romaniancafe.forumotion.net
elenjohn

elenjohn


Posts : 274
Join date : 2009-08-15
Age : 66
Location : messina-italia

Bine ai venit in cafenea ! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 3 Icon_minitimeMon May 24, 2010 10:18 pm

Ehe he , uite ca acus suntem pe tot globul . Bine ai venit printre noi. asteptam sa te alaturi de noi cu multe mesaje.
Back to top Go down
Sponsored content





Bine ai venit in cafenea ! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 3 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Bine ai venit in cafenea !
Back to top 
Page 3 of 7Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Cafeaua face bine la silueta.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Romanian Cafe  :: Bine ati venit :: Sa ne cunoastem!-
Jump to: