Romanian Cafe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Romanian Cafe


 
HomeHome  GalleryGallery  SearchSearch  Latest imagesLatest images  Log inLog in  RegisterRegister  

 

 Bine ai venit in cafenea !

Go down 
+27
Hannah
fatimaravi
miomaria
Mariam
Hajar
Alex
Aisha
stefanev
kali
Meryem
lacra
daxx
Canan
capricorndarmatratez
cami_meli
yasmine
Rwdy
nour
khadijah ahmed
ady79
carmen
Floare de martie
Clara
maria
elenjohn
Admin
chihlimbar
31 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AuthorMessage
iosubadriana

iosubadriana


Posts : 93
Join date : 2011-06-04
Age : 36

Bine ai venit in cafenea ! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 7 Icon_minitimeSat Jun 04, 2011 7:55 pm

ti-o dau toata tie...ca mie imi e prea draga sa o tai in 2
Back to top Go down
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Bine ai venit in cafenea ! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 7 Icon_minitimeSat Jun 04, 2011 7:59 pm

Si uite-asa ne intoarcem la povestile biblice cu taiatul in doua!!! Razz Hai mai bine s-o lasam intreaga pe cont propriu si sa luam ce ne da ea Very Happy
Back to top Go down
iosubadriana

iosubadriana


Posts : 93
Join date : 2011-06-04
Age : 36

Bine ai venit in cafenea ! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 7 Icon_minitimeSat Jun 04, 2011 8:07 pm

Sad vezi cine o iubeste?!?!?! Rolling Eyes
Back to top Go down
iosubadriana

iosubadriana


Posts : 93
Join date : 2011-06-04
Age : 36

Bine ai venit in cafenea ! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 7 Icon_minitimeSun Jun 05, 2011 4:36 pm

hei hei heiiii !!!!!!!!!!!!! Buna ziua!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! flower
Back to top Go down
oanasalem

oanasalem


Posts : 1
Join date : 2011-07-13

Bine ai venit in cafenea ! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 7 Icon_minitimeThu Jul 14, 2011 5:27 pm

assalam alaykum tuturor!sunt oana , am 39 ani,sunt din romania , insa de aproximativ o luna si jumatate sunt in egipt-suez,deoarece am decis sa locuiesc aici unde m am casatorit la inceput de an si sper sa pot comunica cu cat mai multi romani atat din egipt cat si din tara sau din afara romaniei.
Back to top Go down
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Bine ai venit in cafenea ! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 7 Icon_minitimeThu Jul 14, 2011 5:37 pm

Bine ai venit Oana! Smile Sper sa te bucuri de forumul nostru, sa comunicam cat mai des si mai bine si mult succes si fericire pe noul drum ales flower
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 1391
Join date : 2009-08-03
Age : 50
Location : Cairo

Bine ai venit in cafenea ! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 7 Icon_minitimeThu Jul 14, 2011 5:49 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Bine ai venit Oana!
Back to top Go down
https://romaniancafe.forumotion.net
Diana Shamaa




Posts : 5
Join date : 2012-02-11
Age : 43
Location : Riyadh, Arabia Saudita

Bine ai venit in cafenea ! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 7 Icon_minitimeSat Feb 11, 2012 9:57 pm

Bine v-am gasit. Eu sunt Diana,am 31 de ani, momentan locuiesc in Mansourah,Egipt. Spun momentan pentru ca foarte curand ma voi muta in Arabia Saudita alaturi de sotul meu. Ma bucur ca am gasit acest forum. Sunt o mare "devoratoare" de carti. In Romania am foarte foarte multe carti dar din pacate nu am putut sa le iau cu mine. Deocamdata doar virtual citesc carti, dar nimic nu se aseamana cu senzatia minunata de a tine o carte in mana si a o rasfoi-o. A doua mea pasiune:cafeaua. Si nu de orice fel, doar naturala, cu un pic de zahar, fara lapte sau frisca sau alte chestii. De fumat m-am lasat dar de cafea sub nici o forma, chiar nu pot. Acum incerc sa imi educ gustul pentru ceai, testez orice aroma de ceai. Aici toata lumea bea ceai asa ca incerc sa ma conformez. Ma scuzati, am cam lungit-o cu vorba, asa sunt eu cam vorbareata, si nu prea am ocazii sa folosesc limba romana, deci v-am prins pe voi.Inca o data bine v-am gasit.
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 1391
Join date : 2009-08-03
Age : 50
Location : Cairo

Bine ai venit in cafenea ! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 7 Icon_minitimeSun Feb 12, 2012 9:21 pm

Bine ai venit , Diana! Speram sa te destinzi rasfoind virtual paginile cafenelei noastre.flower
Back to top Go down
https://romaniancafe.forumotion.net
chihlimbar

chihlimbar


Posts : 71
Join date : 2009-08-06

Bine ai venit in cafenea ! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 7 Icon_minitimeTue Feb 14, 2012 10:00 pm

Bine ai venit Diana !
Back to top Go down
Sponsored content





Bine ai venit in cafenea ! - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Bine ai venit in cafenea !   Bine ai venit in cafenea ! - Page 7 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Bine ai venit in cafenea !
Back to top 
Page 7 of 7Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Cafeaua face bine la silueta.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Romanian Cafe  :: Bine ati venit :: Sa ne cunoastem!-
Jump to: