Romanian Cafe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Romanian Cafe


 
HomeHome  GalleryGallery  SearchSearch  Latest imagesLatest images  Log inLog in  RegisterRegister  

 

 Munca in Romania....trist :P

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin


Posts : 1391
Join date : 2009-08-03
Age : 50
Location : Cairo

Munca in Romania....trist :P - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Munca in Romania....trist :P   Munca in Romania....trist :P - Page 2 Icon_minitimeMon May 31, 2010 6:52 pm

yasmine wrote:
Sa revin asupra problemei initiale. Datorita discutiilor de saptamana trecuta si cele care se desfasoara zilnic la "fumoar" ca sa nu mai auda Yasmine si sa se duca cumva cu para la Dom' Director ("ca cine stie ce nepoata de-a lui o fi")...colega mea a devenit o rasfatata, au inceput ceilalti sa ii aduca croissante, placinte, cu mare drag!!! Eu sunt in coltul meu vesel si ma amuz...colega nu si-a luat decat o data un pachet de biscuiti de cand vine la biroul asta...in rest o mai rasfata lumea...azi, se depaseste targetul la mancare adusa pt ea...asta imi aduce aminte de prostia bunica-mii cand il striga pe frate-miu in gura mare..."iulisor, vin' la mamaia sa iti dea dulceata" lol! (io nu beneficiam pt ca eram nepoata rea si neascultatoare)

Faza cu" iulisor a lu' mamaia" a fost tare!
Back to top Go down
https://romaniancafe.forumotion.net
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Munca in Romania....trist :P - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Munca in Romania....trist :P   Munca in Romania....trist :P - Page 2 Icon_minitimeMon May 31, 2010 7:05 pm

Pentru mamaita mea, ar trebui sa ii dedic un topic intreg,,,,am avut multe lupte cu ea!!!! Very Happy

Si cred ca o sa fac un topic la faze amuzante, cu denumirea: Mamaita mea!! ce zici? lol!
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 1391
Join date : 2009-08-03
Age : 50
Location : Cairo

Munca in Romania....trist :P - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Munca in Romania....trist :P   Munca in Romania....trist :P - Page 2 Icon_minitimeMon May 31, 2010 7:14 pm

Daaaaaaaaaaaaaaa! Care mamaita, din partea tatalui? Poti sa deschizi un topic cu introducerea - portret robot. Hehehehhehe!
Back to top Go down
https://romaniancafe.forumotion.net
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Munca in Romania....trist :P - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Munca in Romania....trist :P   Munca in Romania....trist :P - Page 2 Icon_minitimeMon May 31, 2010 7:15 pm

Atunci asa voi face, va rog sa urmariti peste aproximativ o ora pana termina prietena de descris niste aventuri... Very Happy
Back to top Go down
stefanev

stefanev


Posts : 82
Join date : 2010-05-28
Location : Iasi

Munca in Romania....trist :P - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Munca in Romania....trist :P   Munca in Romania....trist :P - Page 2 Icon_minitimeThu Jun 03, 2010 8:37 am

yasmine wrote:
Atunci asa voi face, va rog sa urmariti peste aproximativ o ora pana termina prietena de descris niste aventuri... Very Happy

nu o mai terminat ? Laughing Laughing
Back to top Go down
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Munca in Romania....trist :P - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Munca in Romania....trist :P   Munca in Romania....trist :P - Page 2 Icon_minitimeThu Jun 03, 2010 8:51 am

O terminat...logic, dupa cum ai putut vedea, s-a facut topicul de atunci Razz
Back to top Go down
Sponsored content





Munca in Romania....trist :P - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Munca in Romania....trist :P   Munca in Romania....trist :P - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Munca in Romania....trist :P
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 9 cutremure in 2 zile in Romania
» Religia, ca superstitie in Romania!!!
» Ce am facut in Romania si ce facem in strainatate..........
» România caută cu disperare 1 milion de doze de vaccin
» Vino la Ziua Portilor Deschise la Oracle Romania!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Romanian Cafe  :: Ce muncim in afara granitelor Romaniei :: Jurnal-
Jump to: