Romanian Cafe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Romanian Cafe


 
HomeHome  GalleryGallery  SearchSearch  Latest imagesLatest images  Log inLog in  RegisterRegister  

 

 Cafeaua de mai târziu

Go down 
+5
elenjohn
yasmine
Clara
Admin
Floare de martie
9 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
iosubadriana

iosubadriana


Posts : 93
Join date : 2011-06-04
Age : 36

Cafeaua de mai târziu - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cafeaua de mai târziu   Cafeaua de mai târziu - Page 5 Icon_minitimeSun Jun 19, 2011 10:01 pm

sfarsirea muncii mele aici si venirea la Cairo Sad
Back to top Go down
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Cafeaua de mai târziu - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cafeaua de mai târziu   Cafeaua de mai târziu - Page 5 Icon_minitimeSun Jun 19, 2011 10:02 pm

Wow, si ce vei face in Cairo? Very Happy
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 1391
Join date : 2009-08-03
Age : 50
Location : Cairo

Cafeaua de mai târziu - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cafeaua de mai târziu   Cafeaua de mai târziu - Page 5 Icon_minitimeMon Jun 20, 2011 12:42 am

O sa se plimbe cu mine! Razz
Back to top Go down
https://romaniancafe.forumotion.net
iosubadriana

iosubadriana


Posts : 93
Join date : 2011-06-04
Age : 36

Cafeaua de mai târziu - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cafeaua de mai târziu   Cafeaua de mai târziu - Page 5 Icon_minitimeMon Jun 20, 2011 12:38 pm

daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Very Happy
Back to top Go down
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Cafeaua de mai târziu - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cafeaua de mai târziu   Cafeaua de mai târziu - Page 5 Icon_minitimeMon Jun 20, 2011 2:34 pm

Fara mine Sad ...
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 1391
Join date : 2009-08-03
Age : 50
Location : Cairo

Cafeaua de mai târziu - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cafeaua de mai târziu   Cafeaua de mai târziu - Page 5 Icon_minitimeMon Jun 20, 2011 5:06 pm

Daca vii, nu-i problema, Yasmine, te invit la o plimbare in Cairo intr-un Fiat ultimul "racnet" si cu tot ce-ti mai pofteste inimioara matale.Muaahhh!
Back to top Go down
https://romaniancafe.forumotion.net
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Cafeaua de mai târziu - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cafeaua de mai târziu   Cafeaua de mai târziu - Page 5 Icon_minitimeMon Jun 20, 2011 6:42 pm

hehehe, I wish Razz Ca si-asa is mai libera in ultima vreme..Razz Dar nu poti veni sa ma iei cu Fiatul de aici? Very Happy Ce zici?
Back to top Go down
iosubadriana

iosubadriana


Posts : 93
Join date : 2011-06-04
Age : 36

Cafeaua de mai târziu - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cafeaua de mai târziu   Cafeaua de mai târziu - Page 5 Icon_minitimeMon Jun 20, 2011 7:38 pm

Laughing
Back to top Go down
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Cafeaua de mai târziu - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cafeaua de mai târziu   Cafeaua de mai târziu - Page 5 Icon_minitimeTue Jun 21, 2011 2:48 pm

Hello fetele! Ce mai faceti? Nu mai misuna nici una pe aici pe forum? Eu iar am un picut de timp liber, mai stau la biblioteca, am citit, m-am si plictisit, afara e foarte innorat si ba ploua ba sta!! Sad de bine ce ma bucuram ieri ca fusese asa cald si frumos....numa ne intarata si vremea asta! As bea acusica un ceiutz si as sta in paturica la calduraaaaaaaa!!!! Dar nu mai e mult pana ajung si acasa, la 3.30 am o traducere apoi la ora 5 max sunt si eu acasa! Razz Maine am de mers la departamentul de drepturi legale si democratice ale copilului Very Happy Sa vedem cum o fi! Ma rugasera sa mai raman acolo si pentru un al doilea client dar eram deja ocupata Sad si imi si pare rau pe treaba asta pt ca e un teren inca neexplorat de mine! Va pup si sper ca ati avut si aveti in continuare o zi frumoasa!
Back to top Go down
iosubadriana

iosubadriana


Posts : 93
Join date : 2011-06-04
Age : 36

Cafeaua de mai târziu - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cafeaua de mai târziu   Cafeaua de mai târziu - Page 5 Icon_minitimeTue Jun 21, 2011 6:58 pm

pup fetele... mie imi e foarte rau.....de veeo 2 zile...de lastres si caldura Sad
Back to top Go down
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Cafeaua de mai târziu - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cafeaua de mai târziu   Cafeaua de mai târziu - Page 5 Icon_minitimeTue Jun 21, 2011 7:34 pm

Calmeaza-te Adriana ca nu e nenorocirea asa mare Very Happy Energia pozitiva ajuta in toate cazurile Smile Pup si sper sa iti revii cat mai curand!
Back to top Go down
iosubadriana

iosubadriana


Posts : 93
Join date : 2011-06-04
Age : 36

Cafeaua de mai târziu - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cafeaua de mai târziu   Cafeaua de mai târziu - Page 5 Icon_minitimeTue Jun 21, 2011 7:39 pm

sper si eu ca imbatranesc prea repede! Sad
Back to top Go down
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Cafeaua de mai târziu - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cafeaua de mai târziu   Cafeaua de mai târziu - Page 5 Icon_minitimeTue Jun 21, 2011 7:50 pm

tz tz, nu e bineeee No
Back to top Go down
iosubadriana

iosubadriana


Posts : 93
Join date : 2011-06-04
Age : 36

Cafeaua de mai târziu - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cafeaua de mai târziu   Cafeaua de mai târziu - Page 5 Icon_minitimeTue Jun 21, 2011 7:54 pm

sincer vorbind, lucrez cu niste tampiti......care imi mananca zilnic viata de vreo 5 saptamani incoace.......Cori cand vin la Cairo ...mai ales ca esti in vacanta acum.....mergem fleaora toata ziua sa uit de nebunia din Romania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Cafeaua de mai târziu - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cafeaua de mai târziu   Cafeaua de mai târziu - Page 5 Icon_minitimeTue Jun 21, 2011 8:11 pm

Aci nu ma bag ca nu voi fi acolo Sad
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 1391
Join date : 2009-08-03
Age : 50
Location : Cairo

Cafeaua de mai târziu - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cafeaua de mai târziu   Cafeaua de mai târziu - Page 5 Icon_minitimeTue Jun 21, 2011 9:42 pm

DA, te astept, Adriana. Ca si asa nu o sa am ce face in iulie. Norocul tau ca ma ai pe mine.
Da ce, Yasmine, vrei sa-mi crape Fiatul? Cum sa mearga el saracu pana in Manchester? Hmmm, am impresia ca tu esti aia cu "sa moara si capra vecinului". Razz
Back to top Go down
https://romaniancafe.forumotion.net
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Cafeaua de mai târziu - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cafeaua de mai târziu   Cafeaua de mai târziu - Page 5 Icon_minitimeWed Jun 22, 2011 9:58 am

Admin wrote:

Da ce, Yasmine, vrei sa-mi crape Fiatul? Cum sa mearga el saracu pana in Manchester? Hmmm, am impresia ca tu esti aia cu "sa moara si capra vecinului". Razz
Dar deloc draguta Razz Cum as putea eu sa zic sa moara capra vecinului?? Spuneam si eu ca exista si posibilitatea de a "innoi" Fiatul la cursa lunga Razz si lasa-l ca tine, ca e marca buna, italieneasca Very Happy Sa m-anunti cand ajungi la canalul manecii sa stiu sa te astept Razz. Am sa presar flori de trandafir ca sa stii directia unde sa vii Razz
Back to top Go down
iosubadriana

iosubadriana


Posts : 93
Join date : 2011-06-04
Age : 36

Cafeaua de mai târziu - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cafeaua de mai târziu   Cafeaua de mai târziu - Page 5 Icon_minitimeThu Jun 23, 2011 9:42 am

ce faceti fetelor? Very Happy
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 1391
Join date : 2009-08-03
Age : 50
Location : Cairo

Cafeaua de mai târziu - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cafeaua de mai târziu   Cafeaua de mai târziu - Page 5 Icon_minitimeThu Jun 23, 2011 2:27 pm

Sunt bine, adica asa cred. Am mers pe la ora 2 pe o caldura de 4o de grade vreo 20 de minute. Si acu nu mai stiu ce simt, lol.
Back to top Go down
https://romaniancafe.forumotion.net
iosubadriana

iosubadriana


Posts : 93
Join date : 2011-06-04
Age : 36

Cafeaua de mai târziu - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cafeaua de mai târziu   Cafeaua de mai târziu - Page 5 Icon_minitimeThu Jun 23, 2011 4:43 pm

eheee.... lasa ca inca vb corect draga mea Razz
Back to top Go down
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Cafeaua de mai târziu - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cafeaua de mai târziu   Cafeaua de mai târziu - Page 5 Icon_minitimeThu Jun 23, 2011 6:15 pm

iosubadriana wrote:
eheee.... lasa ca inca vb corect draga mea Razz
O sa vorbeasca corect in orice circumstante toata viata ei! Razz Mai degraba n-o sa mai vorbeasca deloc decat incorect!!!! Very Happy

Pe mine iar m-a murat azi! Acum vazui ca a iesit un pic soarele! Era sa pierd si cea de-a treia umbrela azi, cascaunda fiind. Si inca de doua ori!!!! M-am urcat intr-un autobuz si stiam ca ajunge aproape de un spital unde trebuia sa ajung dar nu in fata spitalului asa ca vad un alt autobuz in fata noastra si sar repede sa il prind!!! Norocul meu ca soferul imi inchisese usile in nas si a trebuit sa iau acelasi autobuz initial (bine ca nu plecase sa raman chiar pe drum Razz) si ma duc din nou sus la etajul autobuzului ca sa descopar umbrela mea acolo!!!!!!!!!!!!!!! In final mi-am adunat toate acareturile (nu zic ca imi cazuse pass-ul pe jos si noroc ca mi-a dat prin cap sa-l caut caci altfel stateam bine mersi crezand ca e in geanta si cand colo nema), si prind autobuzul cu pricina din fata noastra. A doua oara, ma duc la probatiune si dupa interviu, imi uit cartea de la biblioteca si umbrela in birou. Cand am ajuns in statie, mi se parea mie ca parca lipseste ceva si m-am intors sa le iau. Sper sa fi venit cu tot ce trebuie acasa, altfel e de rau!!!
Back to top Go down
fatimaravi

fatimaravi


Posts : 39
Join date : 2010-11-29
Age : 36
Location : Bucharest, Romania

Cafeaua de mai târziu - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cafeaua de mai târziu   Cafeaua de mai târziu - Page 5 Icon_minitimeSun Jun 26, 2011 1:55 pm

Hey ce faceti fetelor? n-am mai avut deloc timp sa intru pe forum... Adriana cand pleci la Cairo?Very Happy ar fi foarte dragut sa ne cunoasteam toate 3 Very Happy
Back to top Go down
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Cafeaua de mai târziu - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cafeaua de mai târziu   Cafeaua de mai târziu - Page 5 Icon_minitimeSun Jun 26, 2011 4:16 pm

Eu tocmai ce-am venit de afara, e o caldura teribila si am venit cu o stare de rau de la cum m-a batut soarele in cap. Acum nu ca ar fi excesiv de cald ca in Cairo de exemplu, dar avand in vedere variatiile bruste de temperatura de aici, efectiv corpul meu nu se adapteaza niciodata asa ca mereu am stari de rau de la o trecere la alta.

Abia astept sa-mi spuneti ca v-ati cunoscut si ca iesiti ca fetele la cafea in oras Razz O sa va invidiez ! Sad
Back to top Go down
iosubadriana

iosubadriana


Posts : 93
Join date : 2011-06-04
Age : 36

Cafeaua de mai târziu - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cafeaua de mai târziu   Cafeaua de mai târziu - Page 5 Icon_minitimeSun Jun 26, 2011 10:59 pm

ihiiii...sper cat mai repede.....aseara Photis facea greva ca e satul sa stea singur....trebuie sa vin repejor...ca altfel raman fara barbat Very Happy
Back to top Go down
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

Cafeaua de mai târziu - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cafeaua de mai târziu   Cafeaua de mai târziu - Page 5 Icon_minitimeMon Jun 27, 2011 12:32 pm

nu vrem nici noi sa ramai fara om! Razz asa ca inshaallah sa ajungi mai repede...o sa iti placa acolo! kiss
Back to top Go down
Sponsored content





Cafeaua de mai târziu - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Cafeaua de mai târziu   Cafeaua de mai târziu - Page 5 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Cafeaua de mai târziu
Back to top 
Page 5 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» CAFEAUA-LICOAREA FERICIRII
» Cafeaua face bine la silueta.
» STUDIU: Cafeaua e cel mai rău tratament pentru mahmureală

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Romanian Cafe  :: Cafeaua cea de toate zilele :: Cafeaua de dimineata-
Jump to: