Romanian Cafe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Romanian Cafe


 
HomeHome  GalleryGallery  SearchSearch  Latest imagesLatest images  Log inLog in  RegisterRegister  

 

 La Multi Ani Fericiti, draga noastra Elena!

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin


Posts : 1391
Join date : 2009-08-03
Age : 50
Location : Cairo

La Multi Ani Fericiti, draga noastra Elena! Empty
PostSubject: La Multi Ani Fericiti, draga noastra Elena!   La Multi Ani Fericiti, draga noastra Elena! Icon_minitimeFri Dec 10, 2010 9:21 am

La Multi Ani Fericiti, draga noastra Elena! Happy_10La Multi Ani Fericiti, draga noastra Elena! Happy10
Iti doresc sa ai parte numai de fericire, sa te bucuri de copii, sa ai viata implinita! LA multi ani, Elena!
Back to top Go down
https://romaniancafe.forumotion.net
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

La Multi Ani Fericiti, draga noastra Elena! Empty
PostSubject: Re: La Multi Ani Fericiti, draga noastra Elena!   La Multi Ani Fericiti, draga noastra Elena! Icon_minitimeFri Dec 10, 2010 10:32 am

LA MULTI ANI DRAGA MEA ELENAAA cheers Ti-am mai urat eu si aseara, deci am fost prima Razz, iti mai urez o data, sa fii fericita si sanatoasa si plina de energie si pasiune asa cum te stiu eu! Sa te bucuri de cei dragi si sa ai parte de impliniri si oameni buni langa tine!!! Te pupam!! Petrecere frumoasa !
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 1391
Join date : 2009-08-03
Age : 50
Location : Cairo

La Multi Ani Fericiti, draga noastra Elena! Empty
PostSubject: Re: La Multi Ani Fericiti, draga noastra Elena!   La Multi Ani Fericiti, draga noastra Elena! Icon_minitimeFri Dec 10, 2010 10:36 am

yasmine wrote:
LA MULTI ANI DRAGA MEA ELENAAA cheers Ti-am mai urat eu si aseara, deci am fost prima Razz, iti mai urez o data, sa fii fericita si sanatoasa si plina de energie si pasiune asa cum te stiu eu! Sa te bucuri de cei dragi si sa ai parte de impliniri si oameni buni langa tine!!! Te pupam!! Petrecere frumoasa !

Si eu care ma amgeam ca sunt prima care ureaza Elenei "La multi ani"! Sad
Back to top Go down
https://romaniancafe.forumotion.net
elenjohn

elenjohn


Posts : 274
Join date : 2009-08-15
Age : 66
Location : messina-italia

La Multi Ani Fericiti, draga noastra Elena! Empty
PostSubject: Re: La Multi Ani Fericiti, draga noastra Elena!   La Multi Ani Fericiti, draga noastra Elena! Icon_minitimeWed Dec 15, 2010 5:24 pm

Multumesc pentru urari , dragele mele , sper ca e de bun augur tot ce mi-ati scris , sa va dea Dumnezeu si voua numai bucurii si impliniri. Va pup cu drag Elena!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

La Multi Ani Fericiti, draga noastra Elena! Empty
PostSubject: Re: La Multi Ani Fericiti, draga noastra Elena!   La Multi Ani Fericiti, draga noastra Elena! Icon_minitimeThu Dec 16, 2010 1:56 am

Noi am festegeat aici ziua ta singure daca tu n-ai fost printre noi Razz sa ne spui ce ai primit cado si cum ti-ai petrecut ziua!! Pup! Basketball
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 1391
Join date : 2009-08-03
Age : 50
Location : Cairo

La Multi Ani Fericiti, draga noastra Elena! Empty
PostSubject: Re: La Multi Ani Fericiti, draga noastra Elena!   La Multi Ani Fericiti, draga noastra Elena! Icon_minitimeThu Dec 16, 2010 5:56 am

Pai, in culmea bucuriei, alaturi de copii si prieteni, Elena ne-a uitat un pic, pe noi doua forumiste amarate, una in hais-in Anglia iar cealalta in cea- Egypt.
Ce cadouri ai primit?????
Back to top Go down
https://romaniancafe.forumotion.net
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

La Multi Ani Fericiti, draga noastra Elena! Empty
PostSubject: Re: La Multi Ani Fericiti, draga noastra Elena!   La Multi Ani Fericiti, draga noastra Elena! Icon_minitimeThu Dec 16, 2010 9:38 am

Asta am intrebat si eu...sa vedem ce ne raspunde Razz
Back to top Go down
Sponsored content





La Multi Ani Fericiti, draga noastra Elena! Empty
PostSubject: Re: La Multi Ani Fericiti, draga noastra Elena!   La Multi Ani Fericiti, draga noastra Elena! Icon_minitime

Back to top Go down
 
La Multi Ani Fericiti, draga noastra Elena!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» La multi multi ani norocosi, draga noastra AndreeaLaura!!
» La multi ani fericiti, Elenjohn!
» La multi ani fericiti, Yasmine!
» La Multi Ani Fericiti, Hajar!
» La Multi Ani Fericiti, Gabi! :)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Romanian Cafe  :: Diverse :: La multi ani sarbatoritilor!-
Jump to: