Romanian Cafe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Romanian Cafe


 
HomeHome  GalleryGallery  SearchSearch  Latest imagesLatest images  Log inLog in  RegisterRegister  

 

 "Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"

Go down 
5 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
elenjohn

elenjohn


Posts : 274
Join date : 2009-08-15
Age : 66
Location : messina-italia

"Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: "Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"    "Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"  - Page 2 Icon_minitimeTue Sep 21, 2010 10:17 pm

Eu am sa visez toata viata la dragostea aceea perfecta.......... He he, a uitat Yasmin cand plangea pentru hasanica ,cu toate ca nu ia simtit caldura si imbratisarile, sa te vad eu ca te plimbi sub clar de luna sa iti recite poezii, sa petreci momente de vissssssss!!!!!!!
Back to top Go down
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

"Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: "Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"    "Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"  - Page 2 Icon_minitimeTue Sep 21, 2010 10:21 pm

N-am plans pt iubirea lu' Hassanica bre!!! Am plans pt alte concepte si voi stiti asta!! Hassanica a fost atragator pt mine dar stii bine ca mereu am avut ceva ce m-a tinut la distanta!!

La dragostea perfecta visez si eu si cine mai poate....si mai ales cine recunoaste! Very Happy acum macar ramanem cu visatul daca pana la finalul vietii nu rezolvam sa se si intample!! Razz
Back to top Go down
elenjohn

elenjohn


Posts : 274
Join date : 2009-08-15
Age : 66
Location : messina-italia

"Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: "Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"    "Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"  - Page 2 Icon_minitimeTue Sep 21, 2010 10:25 pm

Puneti mai aici o muzica de dragoste aceea de Julio Iglesias ce mi-a pus sa o ascult petraica :"restiamo ancora insieme" asta e ultima noutate, ca te unge la suflet...... Sa vedeti toate cine e petreica.
Back to top Go down
elenjohn

elenjohn


Posts : 274
Join date : 2009-08-15
Age : 66
Location : messina-italia

"Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: "Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"    "Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"  - Page 2 Icon_minitimeTue Sep 21, 2010 10:28 pm

Dupa cantec zici ca moare dupa mine, ca nu poate trai fara mine, dar cine stie la cate o mai fi pus astazi aceasta muzica? Cine il mai crede?
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 1391
Join date : 2009-08-03
Age : 50
Location : Cairo

"Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: "Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"    "Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"  - Page 2 Icon_minitimeTue Sep 21, 2010 10:31 pm

Hheheh, asa cum spuneam, ramane valabil acelasi ras al lu' Moromete...
Back to top Go down
https://romaniancafe.forumotion.net
elenjohn

elenjohn


Posts : 274
Join date : 2009-08-15
Age : 66
Location : messina-italia

"Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: "Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"    "Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"  - Page 2 Icon_minitimeTue Sep 21, 2010 10:33 pm

Cauta admin cantecul ca eu nu stiu sa postez si spunei hasanicei mici sa ti-l traduca sa vezi tu com poate suci mintile femeilor un petreica.
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 1391
Join date : 2009-08-03
Age : 50
Location : Cairo

"Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: "Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"    "Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"  - Page 2 Icon_minitimeTue Sep 21, 2010 10:36 pm

Adica cum draga, ai impresia ca io nu pricep italiana? Pai la ce ams tudiat latina in liceu si doi anid e facultate? Mai pricep si eu putin. Caut acum cantecul, aveti putintica rabdare, stimabilelor!
Back to top Go down
https://romaniancafe.forumotion.net
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

"Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: "Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"    "Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"  - Page 2 Icon_minitimeTue Sep 21, 2010 10:38 pm

stim cine e!!!! Very Happy sa ramanem mai bine cu Julio Iglesias, fara petrica... Razz
Back to top Go down
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

"Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: "Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"    "Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"  - Page 2 Icon_minitimeTue Sep 21, 2010 10:42 pm

hai cu Julio Admin, sa ne innebunim cu toatele de cap in seara asta!!! In cinstea lui hassanica, mergea un vin rosu acuma si-o marijuana!!! loooooooool!
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 1391
Join date : 2009-08-03
Age : 50
Location : Cairo

"Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: "Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"    "Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"  - Page 2 Icon_minitimeTue Sep 21, 2010 10:43 pm

Back to top Go down
https://romaniancafe.forumotion.net
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

"Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: "Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"    "Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"  - Page 2 Icon_minitimeTue Sep 21, 2010 10:48 pm

hai ca ne-a satisfacut!!! [You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
elenjohn

elenjohn


Posts : 274
Join date : 2009-08-15
Age : 66
Location : messina-italia

"Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: "Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"    "Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"  - Page 2 Icon_minitimeFri Sep 24, 2010 6:35 am

Daca la yasmine ,hasanica a disparut, la mine, Petraica inca persista. Nu cu prezenta fizica, cu cea virtuala. A avansat acum vorbeste la telefon, nu numai cu mesaje si cantece. Iar cred ca incepe nebunia, dar el nu stie ceva, ca eu sunt acum preparata sa il intalnesc si mai ales cum sa il intalnesc. Il las sa se coaca, dragele mele, sa se incalzeasca bine si apoi cand il voi intalni sa mi ti-l trantesc sa ma tina minte toata viata. Am sa va tin la curent,Yasmine l-a pus pe Hasanica deja la trecut , al meu, Petraica e la prezent...........
Back to top Go down
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

"Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: "Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"    "Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"  - Page 2 Icon_minitimeFri Sep 24, 2010 9:51 am

Petrica saracul de la o vreme a reprezentat/reprezinta trecutul, prezentul si viitorul!!!! Very Happy Astept sa vad cum o sa-l trantesti si cand!! Ar fi bine de filmat sa vedem si noi Razz hehehe, spor la trebi! Pup!
Back to top Go down
elenjohn

elenjohn


Posts : 274
Join date : 2009-08-15
Age : 66
Location : messina-italia

"Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: "Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"    "Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"  - Page 2 Icon_minitimeSun Sep 26, 2010 9:40 am

Uite ca nu am putut trasni nici un Petraica. A venit , s-a uitat in ochii mei si cand am dat sa ii pun niste intrebari, mi-a spus ca astazi trebuie sa o luam de la capat, ca sa stergem tot cu buretel, sa nu ii pun intrebari si nici el nu imi pune."Da tu ce intrebari trebuie sa imi pui?"Am spus eu..........mi-a spus:"amintirile sunt placute si neplacute,sunt lucruri ce apartin trecutului,dar conteaza mai mult viitorul". Si am plecat la mancat si dansat in oras, o serara ca in vremurile bune, cu declaratii, pupaturi de maini ,dans , muzica. Dar inima imi spune ca nu este nimic stabil doar vorba ceea" lungeste doamne boala ,pan s-a coace poama"...........Poveastea cu petraica va continua , nu se stie ce sfarsit va avea. Se uita prea des la telefon cred ca cineva ii scria la disperare mesaje,se mai incrunta cateodata, deci mai sunt si altele la rand si le-a programat cred pe zile, eu am avut prioritate ca am fost prima dupa intoarcerea lui din Milano..........Va tin la curent.
Back to top Go down
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

"Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: "Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"    "Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"  - Page 2 Icon_minitimeSun Sep 26, 2010 1:35 pm

Eram sigura.... Razz
Back to top Go down
elenjohn

elenjohn


Posts : 274
Join date : 2009-08-15
Age : 66
Location : messina-italia

"Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: "Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"    "Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"  - Page 2 Icon_minitimeTue Sep 28, 2010 7:57 pm

Petre al meu incepe sa se coaca , dar sa vedem ce va face........ Cand va fi ceva mai deosebit va relatez...
Back to top Go down
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

"Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: "Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"    "Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"  - Page 2 Icon_minitimeWed Sep 29, 2010 9:46 am

Deja sunt chestii deosebite...relateaza-ne te rog... Razz
Back to top Go down
elenjohn

elenjohn


Posts : 274
Join date : 2009-08-15
Age : 66
Location : messina-italia

"Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: "Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"    "Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"  - Page 2 Icon_minitimeWed Sep 29, 2010 9:08 pm

Acum am terminat de vorbit cu nea Petre, care spune ca ma iubesteeeeeeeeeee dar ca e foarte ocupat si ca va vedea cum va face sa ne vedem. Cred ca acum e alta la rand este un alt program, dar imi scrie, ma telefoneaza sa nu ma piarda.........Cred, vorba lui Yasmin ca ii place , eu sunt provocarea , ispita,e acel ceva ce e mereu nou, ceva ce il surprinde mereu, e ca ceva ce se prezinta mereu diversa , asta cred ca il face sa nu renunte la mine. Este mereu manat de o curiozitate nebuna, il surprind mereu prin modul meu de a fi. Dar nu stie ceva, ca acum eu gandesc sa fac asta, vreu sa il fac dependent de mine, sa vad ca nu poate trai fara mine si cand voi ajunge la acest punct sa il traznesc , sa razbun toate femeile care s-au indragostit de el si au fost abandonate pentru o alta prospatura. Daca imi va reusi asta pot sa spun ca imi va reusi tot in viata, pentru ca Petre nu e cretin e inteligent, abil etc. In seara asta am fost mamica grijulie care are grija de baietel, dute la culcare ca esti obosit, ai grija si odihnestete si stiti ia convenit.......de minune. I-am propus o sambata si duminica de relaxare ,dar am specificat cu sau fara mine ca iti distrugi draga sistemul nervos,prea mult lucru........La asta cand vrei ceva trebuie sa spui ca tu, nu vrei lucrul ala si el face invers(canuta om sucit), am sa il studiez pana voi sti orice amanunt ca sa il manevrez cum vreau . Trebuie sa ma ajutati sa reusesc ca sa fie si un lup mancat de oaie , nu?
Back to top Go down
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

"Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: "Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"    "Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"  - Page 2 Icon_minitimeWed Sep 29, 2010 9:15 pm

Cred ca totul depinde de tine Elen, cum faci sa il "mananci"... Razz dar se pare ca mergi in directia care trebuie cu dumnealui!
Back to top Go down
elenjohn

elenjohn


Posts : 274
Join date : 2009-08-15
Age : 66
Location : messina-italia

"Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: "Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"    "Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"  - Page 2 Icon_minitimeWed Sep 29, 2010 9:21 pm

Tu stii mai multe Yasmine si stii ca nu e usor cu el sa il prinzi. Dar sper sa imi reuseasca.
Back to top Go down
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

"Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: "Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"    "Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"  - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 30, 2010 10:36 am

Il stiu ce poama e... Razz Si inca prea bine!! Razz Eu atata zic, ai grija sa nu ii cedeze inima inainte de vreme ca pe urma nu mai ai pe cine prinde... Very Happy Loool
Back to top Go down
elenjohn

elenjohn


Posts : 274
Join date : 2009-08-15
Age : 66
Location : messina-italia

"Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: "Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"    "Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"  - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 30, 2010 7:15 pm

Nu ii cedeaza ca a facut control si e sanatos tun........Da nu se stie daca rezista la mai multe sedinte,(cam prea multe sedinte, diverse) pentru varsta lui......
Back to top Go down
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 39
Location : Manchester, UK

"Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: "Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"    "Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"  - Page 2 Icon_minitimeFri Oct 01, 2010 9:50 am

Eu zic sa nu te bazezi.... fiecare om este imprevizibil in felul lui Razz
Back to top Go down
elenjohn

elenjohn


Posts : 274
Join date : 2009-08-15
Age : 66
Location : messina-italia

"Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: "Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"    "Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"  - Page 2 Icon_minitimeFri Oct 01, 2010 8:35 pm

Ehe ,he , ce credeti dragelor? Astazi era o zi buna de dimineata, dar nu s-a sfarsit bine. Petreica avea intentia (asa spunea el) sa iesim in oras.M-a sunat pe la 12 si 30 si m-a intrebat unde sunt. I-am spus ca sunt acasa cu prietenele mele.Numai vad ca imediat spune: daca esti cu fetele ,atunci lasam pe alta data. Nu stia cred cum sa faca sa inchida mai repede telefonul. Aveaalta cred si eu ii incurcam timpul, dar asa a disparut. Dupa masa a inchis telefonul si a disparut. Sa vedem daca nu dispare de tot cateva sapt. si dupa aceea reapare. Va tin la curent.
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 1391
Join date : 2009-08-03
Age : 50
Location : Cairo

"Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: "Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"    "Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"  - Page 2 Icon_minitimeFri Oct 01, 2010 11:40 pm

Eu l-as trimite la plimbare dupa ce, in prealabil, i-as fi sugerat o vizita "La origini". Asa, mai pe romaneste...
Back to top Go down
https://romaniancafe.forumotion.net
Sponsored content





"Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: "Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"    "Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"  - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
"Fiecare probabil a avut in viata un Hassanica"
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» viata, asa cum e!
» Pasi pentru o viata sanatoasa!
» Intamplari hazlii din viata noastra
» Inspectorul scolar Doru Vilhem a incetat din viata!
» Gabriel Garcia Marquez - 13 randuri pentru viata

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Romanian Cafe  :: Noptile Sheherezadei-
Jump to: