Romanian Cafe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Romanian Cafe


 
HomeHome  GalleryGallery  SearchSearch  Latest imagesLatest images  Log inLog in  RegisterRegister  

 

 Utilizatori care au contul sters pe Romanian Cafe

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin


Posts : 1391
Join date : 2009-08-03
Age : 50
Location : Cairo

Utilizatori care au contul sters pe Romanian Cafe Empty
PostSubject: Utilizatori care au contul sters pe Romanian Cafe   Utilizatori care au contul sters pe Romanian Cafe Icon_minitimeThu Jul 29, 2010 7:17 pm

Conform regulamentului si urmare a avertizarii deja trimise trei zile in urma, urmatorii utilizatori au contul sters pe forumul "Romanian Cafe":

1. Anca - o mesaje
- nu a vizitat niciodata forumul

2. Deegaa - o mesaje
- ultima vizita a forumului a fost in data de 24 octombrie 2009

3. Halina - 0 mesaje
- nu vizitat niciodata forumul

4. Marcel- 0 mesaje
- nu a vizitat niciodata forumul

Ca si administrator al acestui forum, consider ca pentru acesti utilizatori forumul nu mai prezinta nicio importanta, poate au si uitat ca au cont pe "Romanian Cafe".
Nu sunt la concurenta cu nimeni sa ma laud cu un numar mare de utilizatori, de aceea urmatorul pas este dezactivarea celor ce nu au mai scris niciun mesaj in ultimele 3 luni si care nu au mai vizitat cam de mult forumul.
Mie imi este drag sa intru si sa impart cu prietenii mei pe forum o cafea si o frantura din viata mea. Celor carora le face placere, scriu, ceilalti sunt liberi, bineinteles, sa plece si sa faca ceea ce le place lor. Viata e prea scurta ca sa ne necajim. Daca voi avea trei prieteni care vor scrie aici, voi fi fericita. [You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
https://romaniancafe.forumotion.net
iosubadriana

iosubadriana


Posts : 93
Join date : 2011-06-04
Age : 36

Utilizatori care au contul sters pe Romanian Cafe Empty
PostSubject: Re: Utilizatori care au contul sters pe Romanian Cafe   Utilizatori care au contul sters pe Romanian Cafe Icon_minitimeSun Jul 10, 2011 9:16 pm

valeuuuuuuuu! a intrat admin cu matura si face curat!!!!!!!!fugitiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
yasmine

yasmine


Posts : 1209
Join date : 2009-10-30
Age : 38
Location : Manchester, UK

Utilizatori care au contul sters pe Romanian Cafe Empty
PostSubject: Re: Utilizatori care au contul sters pe Romanian Cafe   Utilizatori care au contul sters pe Romanian Cafe Icon_minitimeSun Jul 10, 2011 9:26 pm

iosubadriana wrote:
valeuuuuuuuu! a intrat admin cu matura si face curat!!!!!!!!fugitiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!
Era anul trecut!! Acum nu stiu pe cine mai da afara ca nu am avut prea multi "candidati" in ultima vreme. Very Happy
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 1391
Join date : 2009-08-03
Age : 50
Location : Cairo

Utilizatori care au contul sters pe Romanian Cafe Empty
PostSubject: Re: Utilizatori care au contul sters pe Romanian Cafe   Utilizatori care au contul sters pe Romanian Cafe Icon_minitimeSun Jul 10, 2011 10:00 pm

Am o lista intreaga de oameni inscrisi care nu scriu deloc. Ia sa vedeti voi cum las eu numai 5-6 oameni pe forum. Bine ca mi-ati adus aminte. Curatenie de Ramadan, heheheheh.
Back to top Go down
https://romaniancafe.forumotion.net
Sponsored content





Utilizatori care au contul sters pe Romanian Cafe Empty
PostSubject: Re: Utilizatori care au contul sters pe Romanian Cafe   Utilizatori care au contul sters pe Romanian Cafe Icon_minitime

Back to top Go down
 
Utilizatori care au contul sters pe Romanian Cafe
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Buna dimineata,
» Cafe de inima albastra,
» Botoşani - oraşul în care s-a născut Eminescu
» 3 lucruri pe care nu le stiai saptamana trecuta pe vremea asta!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Romanian Cafe  :: Bine ati venit :: Sa ne cunoastem!-
Jump to: