Romanian Cafe

HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  Log inLog in  RegisterRegister  

Share | 

Ce gandesti acum?

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Meryem

PostSubject: Re: Ce gandesti acum?   Sun Jul 25, 2010 10:27 pm

Ma gandesc la bunica mea.
Back to top Go down
View user profile http://noulmusulman.blogspot.com/
Alex

PostSubject: Re: Ce gandesti acum?   Thu Jul 29, 2010 3:06 pm

Mi-e foame!!!
Back to top Go down
View user profile
Floare de martie

PostSubject: Re: Ce gandesti acum?   Fri Jul 30, 2010 11:53 am

He! He! Am scăpat! Nu mi s-a şters contul!
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin

PostSubject: Re: Ce gandesti acum?   Fri Jul 30, 2010 12:19 pm

Ma faci sa rad, Floare! Pai pentru tine e evident ca acest forum prezinta interes. Iti amintesti forumurile romane? Cei care nu participau la discutii erau exclusi, fara drept de apel. Un forum incita la discutii aprinse, nu la monolog, heheheh.
Back to top Go down
View user profile http://romaniancafe.forumotion.net
Floare de martie

PostSubject: Re: Ce gandesti acum?   Fri Jul 30, 2010 12:24 pm

Ăsta a şi fost scopul: să vă fac să zâmbiţi. Nu mă las eu cu una cu două, mai am încă multe de spus. Numai că acum sunt cam leneşă. Şi se mai iveşte şi câte ceva neprevăzut. Câteva zile nu am reuşit să deschid calculatorul.
Back to top Go down
View user profile
Floare de martie

PostSubject: Re: Ce gandesti acum?   Sat Jul 31, 2010 12:06 pm

A comunica prin intermediul unui forum e un mod de învăţa să ai răbdare, în sensul că nu poţi avea pretenţia că trebuie să primeşti un răspuns imediat, aşa cum îl aştepţi atunci când comunici faţă în faţă.

Back to top Go down
View user profile
chihlimbar

PostSubject: Re: Ce gandesti acum?   Mon Aug 02, 2010 3:39 am

Quod Erat Demonstratum !
Back to top Go down
View user profile
Floare de martie

PostSubject: Re: Ce gandesti acum?   Fri Aug 06, 2010 12:13 pm

Mă imaginez luând prânzul cu tine, Yasmine (e gata de pregătit, că acum mă teleportez?!), şi bând un suc de fructe din cana ta, Admin.
Back to top Go down
View user profile
elenjohn

PostSubject: Re: Ce gandesti acum?   Sat Aug 07, 2010 4:45 am

Gateste bine Yasmine, sa o vezi la bucatarie , asa mititica cat e , te face sa razi. Si are o imaginatie la combinat ingredientele................. fantezie. Eu mananc tot, mai ales ca nu gatesc eu, sunt cea mai fericita .Trebuie sa va invitam la pranz , eu sa gatesc mancare siciliana ea araba, si vedeti voi ce iese........ Pofta buna!
Back to top Go down
View user profile
yasmine

PostSubject: Re: Ce gandesti acum?   Sat Aug 07, 2010 11:22 am

Vaiiiiiiiiii, multumesc fetelor!! Desigur ca putem pregati o masa cat se poate de interesanta. Intr-adevar Elenjohn spune mereu ca mancarea mea e buna si eu zic ca e foarte buna, dar eu stiu ca nu este pe placul multora sau mai bine zis, nu e suficient de consistenta!! Razz De ce?? Pentru ca pun cat mai putine grasimi si carne. gatesc doar cu pui si ton asa ca alaturi de mine, persoana se simte mereu la dieta Very Happy Eu nu o consider dieta, ci doar mancare sanatoasa. Dar pana la toata urma, cand e gata facuta de altul si ai o foame de lup, mananci aproape orice!!! Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin

PostSubject: Re: Ce gandesti acum?   Sun Aug 15, 2010 3:28 pm

Vreau acasa!
Back to top Go down
Meryem

PostSubject: Re: Ce gandesti acum?   Mon Aug 16, 2010 3:01 am

La ziua de maine...
Back to top Go down
View user profile http://noulmusulman.blogspot.com/
Admin
Admin

PostSubject: Re: Ce gandesti acum?   Wed Aug 25, 2010 8:51 am

Daca taceam, filosof eram...
Back to top Go down
yasmine

PostSubject: Re: Ce gandesti acum?   Fri Aug 27, 2010 6:09 pm

Ce mai urmeaza...?
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin

PostSubject: Re: Ce gandesti acum?   Mon Sep 06, 2010 11:18 pm

Oare de ce ne simtim noi, oamenii efervescenti atunci cand e vorba sa-i discutam pe altii, sa le despicam firul vietii in 4? Ce forta negativa ne impinge de fiecare data sa invidiem si sa privim cu ura capra vecinului, ca e mai rasarita ca a noastra?
De ce cafeaua are mai multa savoare daca o asociem catorva barfe absolut fara nicio legatura cu noi insine?
Back to top Go down
yasmine

PostSubject: Re: Ce gandesti acum?   Tue Sep 07, 2010 12:25 am

Draga Admin, apropos de ce spui tu....ai vazut ca daca in mijlocul strazii se afla un politist care chestioneaza un sofer, trecator etc...intr-un mod cat se poate de simplu si civilizat, ai observat cum 95% din trecatori, oriunde ar fi ei (mergand, in autobuz, in masina, etc), intorc capetele dupa evenimentul cu politistul??? Dar-mi-te daca ar fi ceva mai grav....pfuuuuu!!!!!

SI inca un exemplu dragut si amuzant....mai stii tu faza cu Nea Marin si oul??? Cand a vrut el sa isi testeze muierea si i-a spus ca a facut un ou si sa nu mai spuna la nimeni ca o sa vorbeasca lumea. Ea primul lucru pe care l-a facut a fost sa spuna la o vecina si vecina asa de incatata a fost incat a spus la tot satul povestea in mod si mai fantastic!!! :p hehe!!

Am sa gandesc in noaptea asta de ce lumii ii place sa barfeasca si sa critice pe altul.... desi sigur stiu raspunsul dar ma cam grabesc si n-am timp sa analizez rapid. Razz

Maine am sa scriu si peripetia cu Trenitalia!!! Sa nu ziceti ca nu suntem noi frati din neam daco-roman!!!!! I'm speechless!
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin

PostSubject: Re: Ce gandesti acum?   Mon Sep 13, 2010 10:15 am

Sunt putin nostalgica:toamna a venit, vacanta s-a sfarsit, stress-ul a reaparut.
Laptop-ul meu s-a stricat,prin urmare l-am imprumutat pe cel al lui Robert.
Am si pierdut flash-ul meu nou-nout de 8Gga.Allah stie pe unde este,ca eu nu am habar.
Imprimanta cea noua are probleme cu un cartus si da eroare de fiecare data cand incerc sa printez ceva. Asa ca a trebuit sa ma intorc la prima mea iubire: imprimanta veche si simpla care amers struna de data aceasta.
Iaca asta este lista abreviata a ultimelor mele realizari.
Back to top Go down
yasmine

PostSubject: Re: Ce gandesti acum?   Mon Sep 13, 2010 10:26 am

Numai belele si la tine, Admin!! Parca am fi surori nu alta! Sa intri pe YM sa iti dau nr de tel ca abia aseara am avut curiozitatea de a afla ce nr am.

Si mai gandesc cum sa fac sa scap de stress...in restul totul merge ca pe roti patrate. Pup!
Back to top Go down
View user profile
chihlimbar

PostSubject: Re: Ce gandesti acum?   Thu Sep 16, 2010 12:30 am

Ma gandesc ca unii oameni nu au nici un fel de respect pentru munca altora . Ma gandesc ca unii se inscriu pe cate un forum doar pentru a isi face reclama abuziv . Ma gandesc ca in loc sa fii intrat azi sa ma bucur de ce au mai scris fetele ,ma intristez ca unii nu au nici cel mai nimim bun simt . Ma gandesc ca in loc de mesaje private cu reclame abuzive se proceda la un schimb de bannere si reclama reciproca . Cred ca stiti la ce ma refer , poate mai putin Admin ! Eu la fel ca si Admin , stiu foarte foarte bine ce insemna munca pentru un forum si un blog .Si cu mandrie atat eu cat si Admin , administram mai multe site-uri pe teme diverse ! Doare sa vad cum unii te impung pe la spate !
Back to top Go down
View user profile
yasmine

PostSubject: Re: Ce gandesti acum?   Thu Sep 16, 2010 9:43 am

Chihlimbar, te referi cumva la ce ma gandesc eu??? Very Happy De fapt n-avem cum sa stim pt ca nu stii ce gandesc eu.. Razz Oricum, nu te mai necaji...ai lucruri mai importante sa iti folosesti energia...ignoraaaaaaaa!!! Pup!!
Back to top Go down
View user profile
chihlimbar

PostSubject: Re: Ce gandesti acum?   Thu Sep 16, 2010 9:10 pm

Yasmine cred ca ne gandim la acelasi lucru ! Incerc sa ignor dar nu pot , sper sa se fi luat masuri de catre Admin ! Pupici si de la mine !
Back to top Go down
View user profile
yasmine

PostSubject: Re: Ce gandesti acum?   Thu Sep 16, 2010 9:51 pm

Nu te mai necaji, CHihlimbar, nu merita...daca vrei, sa stii ca pot sa iau eu masuri...in general eu sunt cea cu limba ascutita si replici taioase...asa ca numa da-mi frau liber si m-apuc de treaba Very Happy

Pupici!!
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin

PostSubject: Re: Ce gandesti acum?   Thu Sep 16, 2010 11:57 pm

chihlimbar wrote:
Yasmine cred ca ne gandim la acelasi lucru ! Incerc sa ignor dar nu pot , sper sa se fi luat masuri de catre Admin ! Pupici si de la mine !

Ce masuri domne ca nu pricep nimic... Azi m-am intors la 9 pm de la scoala... explicati omului batut in cap. Ce s-a intamplat aici? Ati primit pm -uri cu reclame? Eu nu am primit nici un pm aici pe site-ul asta. Pup!
Back to top Go down
yasmine

PostSubject: Re: Ce gandesti acum?   Fri Sep 17, 2010 11:01 am

Pai....da! Am primit de la o persoana din Chisinau, musulmana...zice ca sa intram pe forumul si blogul ei cand avem timp....Smile
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin

PostSubject: Re: Ce gandesti acum?   Fri Sep 17, 2010 2:56 pm

Heheheheh, pai si ce, dom'ne, nu aveti timp? Culmea sunteti, primiti invitatii si in loc sa va bucurati, nu numai ca le ignorati, dar mai faceti si galagie aici.
Revenind la seriozitate acum, daca fata imi cerea acceptul puneam aici cele doua site-uri ale domniei sale, ca lumea virtuala e doar plina de site-uri. Nu ma deranja absolut deloc, dar ca sa trimiti pm-uri tuturor persoanelor de pe forum, fara sa fi informat macar in prealabil admin-ul asta se cheama:"Reclama cu orice pret".
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Ce gandesti acum?   Today at 8:08 am

Back to top Go down

Ce gandesti acum?
View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next